Проєкт «Турбота об’єднує людей»

«Що об’єднує людей?» Відповідь на це проблемне питання шукали  учні 3-А класу, вивчаючи тему «Моя шкільна і місцева громади» та  дійшли висновку: турбота об’єднує людей! Найчастіше  на допомогу приходять увага, слова підтримки, співчуття, милосердя, бажання допомогти фізичною працею. Це нічого не вартує для толерантних людей, але є безцінним для тих, хто цього потребує. А іноді потрібна і матеріальна підтримка, тоді ніхто не рахується ні з часом, ні з коштами. Таким правилам вчилися і молодші школярики з 3-А класу: бути турботливими, уважними, добрими до людей, які потребують особливого піклування.

Ще з 1-го класу діти брали  участь у благодійній акції «Допоможи воїнам АТО». У цьому році діти в партнерстві з батьками вирішили зібрати одяг, іграшки, книги дітям, родинам, які цього потребують. Голова батьківського комітету, головний спеціаліст служби у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту Золотоніської міської ради  Романова Н.В. допомогла організувати збір речей та розділити їх між малозабезпеченими родинами.

А ще в нашій класній родині є дівчинка з особливими потребами, сестричка Віки Капкан,  яка потребує допомоги на лікування. Третьокласники  разом з батьками вирішили зібрати кошти і допомогти Стані  відчути себе на мить щасливішою.

Школярі  також допомагали людям похилого віку прибирати подвір’я, придбати продукти. А сім’я Мініної Марійки, Леги Ані та Леги Артема разом з татом вийшли прибирати територію по вулиці О.Гончара!

«Кожен має робити добро, нехай воно буде навіть маленьким!»,- сподіваємося, назавжди запам’ятають таке життєве гасло наші гімназійні дітлахи.