Підручники від Владислава Кулініча для першокласників гімназії

Коли перед початком навчального року стало відомо про брак підручників для першокласників гімназії, відчаю батьків та адміністрації не було меж.

До кого звертатися за терміновою допомогою? Звісно ж, до надійного друга гімназії – депутата обласної ради Владислава Віталійовича Кулініча. І хоч терміни для вирішення проблеми були надто стислими і фонд депутата вичерпаним, все  ж  рішення було прийнято негайно на користь дітлахів.
Адміністрація гімназії, батьки, перша вчителька та самі першокласники дякують Владиславу Віталійовичу за допомогу, підтримку, розуміння  і чутливе серце.  Нехай Вам щастить у всіх справах, успіху колективу, який Ви очолюєте, а ми будемо добре навчатися для майбутнього України.

P9050062 [800x600]