Естафета гарного настрою «Якщо будеш посміхатись, мрії всі почнуть збуватись!!!».

Сьогодні у звичайний собі буденний день, у гімназистів посмішки на обличчі не зникали. Адже сьогодні в Золотоніській гімназії  – День посмішки!!!

Всі ми – різні. Щоб домогтися гарного настрою для кожного з нас, принаймні, необхідно щось особливе. Для когось гарна оцінка, а для когось новий смартфон чи вдала покупка.

Посміхнутися, подарувати собі гарний настрій,  поділитися посмішкою з рідними, друзями, товаришами. Це не складно. Але це робить наш день набагато приємнішим. Гімназисти, спробували цей еліксир гарного настрою на собі! І спрацювало. І ми на власному досвіді пересвідчились,  що посмішка нічого не коштує, а цінується дорожче золота!

Початок дня дав вдалий старт. У фоє вранці  на всіх гімназистів та їх батьків чекала директор школи Любов Іванівна, даруючи посмішку та передаючи естафету чудового настрою.

Справжнє smile-дійство розгорнулося вже на великій перерві. Діти та вчителі мали зможу «приміряти» різноманітні посмішки та сфотографуватись на пам’ять.

У рамках акції був проведений майстер-клас  по виготовленню «посмішок з паперу» і діти оздобивши кожен свою, об’єднали їх в одну єдину «посмішку гімназиста».

Творчий додатком до Дня посмішки став музикальний феєричний флеш-моб, який підтримали учні початкової ланки.

Даруйте посмішки оточуючим, будьте добрішими, несіть радість! Пам’ятайте, всього одна Ваша посмішка може зробити когось щасливим, підняти настрій на весь день, і навіть змінити світ, зробити його добрішим і світлішим!

https://youtu.be/ypJjS0nc2bU