Екскурсія до Києва

З теплотою в серці згадуємо як на зимових канікулах наш 3-А клас разом з класним керівником – Закалою Ларисою Володимирівною побували на екскурсії в місті Києві.

Спочатку ми відвідали музей іграшок. Було дуже цікаво! Всім учасникам були представлені експонати іграшок XIX –XX ст. Особливо всім запам’яталася « іграшка-відлякувач» під назвою «фурхало», яку використовували для відлякування вовків. Всі отримали історично цікаву інформацію та купу позитивних вражень, відвідавши цей музей.

Наступна зупинка – цирк. Циркове дійство залишилося в серці кожної дитини. Незабутні емоції, особливо демонстрація величі та краси стихії води у вигляді фонтанів, висота яких досягала до самого купола цирку. Це було неймовірно! Світлові спецефекти, музика оркестру і захоплива сила потоку води! Мені здається, що ця картинка залишиться в пам’яті на все життя. Дуже позитивно та зворушливо!

Насамкінець, ми побували в музеї видатних українських боксерів – братів Кличків. Там ми переглянули автобіографічний фільм про спортивну кар’єру чемпіонів світу та просто двох рідних братів, Віталія та Володимира Кличків. А також були показані деякі їхні речі та нагороди. Почуття гордості переповнило серця дітей.

В цілому екскурсія, як на мій погляд, була позитивною, розважальною, та повчальною. Море емоцій та цікавої інформації.

Мені дуже сподобалося! Це був один із найкращих днів у моєму житті!

Учениця 3-А класу Матяш Поліна.