Модний показ у 1-В класі

Навчальний тиждень тема якого «Мода» приніс для дітлахів багато несподіванок. Зокрема справжнім сюрпризом видалась ранкова зустріч у середу. Розпочалась вона святковим дійством. Діти спробували себе у ролі дизайнерів, створювали одяг майбутнього з підручного матеріалу (тканини, паперу, стрічки, тощо). А потім звісно презентували свої шедеври. Моделі були неперевершені, так майстерно ходили по подіуму.

Цікавий майстер-клас по зав’язуванні краватки та банта отримали діти від вчителя праці – Ширай Тетяни Михайлівни. Зокрема вона була куратором свята та досвідченим консультантом на модному показі.

Справжнім сюрпризом була поява ведучої «Світського життя» Катерини Осадчої. Взявши декілька інтерв’ю у дітей, вона також поцікавилась враженнями від модного показу у директора Денисюк Л.І. Відповіддю на поставлене запитання було модне дефіле Любові Іванівни у дизайнерському капелюшку.

Чи потрібні такі заходи? Скажу відверто, якщо мова йде про вміння дитини показати себе, побороти невпевненість, відчути щасливою та радісною, звісно відповідь – так!

 

https://youtu.be/TRuUors-D0w