
14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Пресвятої Богородиці, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.
У переддень Дня захисника України, учні 3-Б класу передали воїнам АТО свої поробки та малюнки.
З великим інтересом третьокласники виготовляли лепбук «Знайомство з українським козацтвом». Учні ділилися з однокласниками своїми знаннями і в той же час дізнавалися багато нового та цікавого. Для козаків Покрова була найбільшим святом. Цього дня відбувалися вибори гетьмана. Наші лицарі вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю козаки вважали своєю заступницею і покровителькою. З 1999 року свято Покрови в Україні відзначається як День українського козацтва. А на завершення, в цікавій ігровій формі провели вікторину.
Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.
14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.