Обласні змагання з стрітболу в гімназії завершилися сріблом гімназистів!!!

«Я беру участь у #HealthySchools_UA

Стрітбо́л (англ. street ball) — спортивна командна гра з м’ячем, з’явилася у США в 1950-х роках у бідних міських кварталах. Від звичайного баскетболу відрізняється кількістю гравців — їх 3, і зоною гри у половину баскетбольного ігрового поля. Хоча цей вид спорту і походить від баскетболу, проте має деякі зміни у правилах.

Гра була надзвичайно емоційною, змагання – напруженими, а результат втішним для господарів: і хлопці (дві різновікові команди), і дівчата вибороли срібні медалі, поступившись гравцям і з Черкас.

Вітаємо наших срібномедалістів, дякуємо тренерам за невтомну працю  та професійну підготовку до змагань!!! Вибороти перемоги у  шкіл спортивного профілю та наступників «Черкаських мавп» – означає мати неабияку спортивну підготовку  та волю до перемоги. А ще – згуртованість у команді і титанічні зусилля. Ви це змогли, і ми пишаємося вами!