Зустріч вчителів зарубіжної літератури та музичного мистецтва в гімназії: літературно-музична композиція вдячних земляків великому таланту

Міський семінар учителів зарубіжної літератури та музичного мистецтва надовго запам’ятається усім учасникам: це було креативно, інтерактивно, імпровізовано, неймовірно цікаво та емоційно. Захід проходив за підтримки нашого освітянського очільника – завідуючої міським методкабінетом Наталії Строкань та методиста районного відділу освіти Андрія Логінова. Андрій Юрійович запропонував власний проект з творчості останньої зірки срібного століття – нашого земляка – Олександра Вертинського. Учителі гімназії натхненно перейнялися ідеєю, додавши імпровізацію та нові відтінки.

Неперевершено «зіграв» роль самого Вертинського Андрій Юрійович:   «Я сегодня смеюсь над собой, мне так хочется счастья и ласки…», – лунало зі сцени так природньо і водночас акторськи. Етапи життя відомого поета, композитора, співця були представлені музично-поетичними композиціями. Риторичне читання поезії захоплююче супроводжувалося грою на скрипці від викладача музичної школи Людмили Бурлаки, грою на баяні від учня школи №6 Владислава Лисова, грою на гітарі від гімназистів Юліана Гвоздика та Віталія Турчанінова.

Незмінна ведуча гімназійних зібрань, неперевершена Анна Фоменко «відкривала учасникам семінару «секрети» життєвого закулісся Олександра Миколайовича. Гімназійні читці Софія Грязон та  Вадим Баранник намагалися передати настрій, емоції, почуття поета максимально наближено  до тодішніх реалій та подій.

…Час минув швидко. Учителі міста під враженнями почутого-побаченого не поспішали залишати залу. Ми вдячні досліднику творчості нашого поета-земляка   Андрію Логінову за цікавий проект, той живий інтерес, який він  «посіяв» у серцях літераторів та музикантів-освітян міста. Маємо надію, що такі зустрічі стануть частішими, а ми, натхненні новими пізнаннями, створимо ще не один спільний шедевр.

Хто не зміг потрапити на літературні читання—запрошуємо до перегляду!