ZoloWizards – місія виконана!

6 лютого відбувся відбірковий турнір з робототехніки. Для команди ZoloWizards  цей рік був переломний. Кожен із учасників виріс не тільки фізично, а й морально. Учні цього року перенесли не дитячі випробування на своїх плечах, ретельно готувалися. Змінилася емблема, склад команди, характер учасників.

Учнівський проєкт “Cпорт через соціальні мережі” сподобався всім учням, жителям міста, звичайним перехожим, та на жаль не суддям конкурсу. Нашу команду впізнавали там, де ми цього не очікували.

Ми вдячні нашим батькам за підтримку, бо вони виховали чудових дітей, які досить добре працюють в команді. Для самих учнів – це досвід, і у всіх він різний, і післясмак різний, у когось радість від нових випробувань, для декого сум.

Наша команда у складі Собченко Марійки, Казки Марини, Мірошника Юрія, Данькова Олексія, Стужука Максима, Куторея Максима, Озірського Костянтина хоче подякувати всім, хто допомагав нам у створенні нашого проєкту.

Зокрема хотілося б подякувати Шумковій Вікторії Олександрівна, Блажку Григорію Миколайовичу, Лесик Ользі Костянтинівні, Науменко Інні Миколаївні. Та всьому колективу хто дав можливість дітям підготуватися до фестивалю FLL. Сподіваємося, що нам більше пощастить в наступному році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *