І знову на Різдво – до Борисовича!

Традиція  гімназійних баскетболістів збиратися на товариську  зустріч під кодовою назвою «На Різдво – до Борисовича!» продовжилася вже в новому, 2017,  році.

5 січня, сонячного зимового дня, красені-баскетболісти різних поколінь  з’їхалися з усіх усюд – з Черкас, Києва, Полтави і навіть з-за кордону (з Канади), щоб не просто провести час – відчути незабутню атмосферу баскетбольного шкільного дитинства.

Цьогоріч на зустрічі були представлені різні команди 2009- 2015 років випуску, а також нинішні гімназисти різновікового складу для баскетбольних батлів.

Із запалом та дитячим ентузіазмом грали в баскетбол, жартували, підбадьорювали молодших, ділилися життєвими історіями, спогадами, а також враженнями від оновленої школи. Смакували кавою з канапками у затишній шкільній їдальні. Цікавилися новинками та планами на розвиток у директора гімназії, щиро дивувалися несподіваним новинкам.

Натомість директор Любов Денисюк подякувала колишнім випускникам за любов до своєї школи, підтримку її кращих традицій та увагу до життя гімназії.

Блискучі студенти різних вузів України та зарубіжжя, молоді спеціалісти різних галузей  вже вкотре дякували незмінному гімназійному тренеру – Володимиру Борисовичу Єгорову, який  свого часу навчив не лише блискуче грати в баскетбол, але й бути патріотами, підтримувати стосунки однин з одним. Колись їх об’єднала ця прекрасна гра, щоб  зробити сильними, стійкими і послідовними у досягненні життєвих цілей.

Учителі ж, зустрівши у коридорах школи колишніх випускників, не могли стримувати радості від зустрічі: діти успішні, здорові і красиві – значить, учительська праця не була даремною!

Як відбувалася цьогорічна передріздвяна зустріч «У Борисовича», можна побачити на світлинах

 

1 коментар до “І знову на Різдво – до Борисовича!

  1. Які ж вони у нас класні!!! А як приємно бачити їх, наших випускників, знову і знову вдома, у звичній обстановці!

Коментування недоступне.