З початком нового Навчального Року!!!

Нарешті в школі знову свято,
Яке так люблять всі малята,

На щирі посмішки багате,
Прекрасне свято Першого Дзвінка.

 

Вітаємо всіх школярів, вчителів, батьків, гостей з першим днем осені –  великим Днем Знань.

Цьогоріч  у гімназії свято відбулося  у новому форматі. Згідно  з  інноваційною (достатньо сміливою!!!) програмою свято  поділилося на два етапи. Перший – подорож гостей по різноманітним станціям, адже школа за літо істотно видозмінилася,  і  дітям було корисно познайомитися і поділитися враженнями з друзями.  На імпровізованій сцені відбувався концерт за участю талановитих гімназистів,  які дарували глядачам казкові пісні, чарівні вірші та феєричні танці. По всій території школи були розміщені станції , на яких можна було поспостерігати за роботами від геніїв LEGO-інженерів,  зробити малюнок-символ «1 Вересня» на пам’ять, який малювали талановиті дівчатка; попити каву з директором та адміністрацією гімназії; на паперових дзвіночках –  написати побажання та загадати бажання;  згадати дитинство, пострибавши в «класики» та погравши в шахи, а також завершити подорож,  сфотографувавшись на чудесних фото-локаціях, створених руками організаторів свята.

Другим же етапом стала урочиста частина, на якій  привітали першокласників. Під час свята було вручено нагороди, а 11-класники заспівали гімн гімназії та зробили власний подарунок першокласникам.На  завершення свята продзвенів дзвінок,  запросивши всіх до першого в цьому році уроку.

Таким чином, вдалося уникнути виснажливого стояння на “лінійці”, забезпечити позитивні емоції та довільне спілкування, обмін враженнями та  багатолінійну контакність усіх гостей свята. А їх було близько двох тисяч!!!

Адміністрація вдячна усім, хто долучився до організації цього свята та батьками, які підтримали новий формат, не злякалися імпровізації, тим самим подавши приклад мобільності та гнучкості своїм дітям. А школярі просто насолоджувалися. Їм сподобалося все. І це – головне, адже це їхнє свято.