Турнір на кубок міського голови у шаховому клубі «Гамбіт»

Традиційний турнір на кубок міського голови ось уже вчетверте відбувся у шаховому клубі «Гамбіт» Золотоніської гімназії ім.С.Д.Скляренка. Цьогоріч у спортивно-інтелектуальному герці зустрілися     команд, які завітали до гімназії одразу після уроків. Від кожної школи – по команді, а від ЗОШ №3 – аж дві (замість команди від ЗОШ №5, відсутньої з поважних причин).

Як і зазвичай, одразу після вітального слова господині, Любові Денисюк, Микола Павлович Синьоок, ідейний натхненник цього турніру, оголосив правила гри та регламент змагань.  Андрій Чопоров, лідер шахового гуртка гімназії, потурбувався про умови проведення турніру. Керівник міського методичного об’єднання учителів фізичної культури  Володимир  Тараненко,  здійснював загальне керівництво процесом, учителі, звісно, вболівали, голова міськрайонної шахової федерації Віктор Грінько отримував насолоду від турніру. І не тільки тому, що шаховий спорт розвивається, але й тому, що обоє його діток (син та донька) вже беруть участь у турнірі, відстоюючи честь своєї школи.

Учителі гімназії на чолі з директором неабияк раділи цій події, оскільки із появою цього чудового клубу у навчальному закладі народився експеримент «Розвиток інтелектуальних здібностей молодших школярів засобами шахової логіки» За три роки була розроблена авторська програма факультативу для 1-4 класів «Подорож у країну Шахляндію» та пишеться підручник до нього. Дітлахи полюбили шахи, навчилися грати, об’єдналися навколо цієї дивовижної гри, яка розум до порядку приводить!!!

Тригодинний шаховий марафон завершився врученням кубка та медалей від міського голови Віталія Олександровича Войцехівського і, за традицією, смакуванням торта від мера та запашним чаєм від господарів.

Турнірна таблиця має наступний вигляд:

У колективному заліку золото, срібло та бронзу отримали наступні команди:

I місце –  команда №2 ЗОШ№3

II місце – Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка

III місце – команда №1 ЗОШ №3

Таким  чином, кубок міського голови потрапив до шахістів ЗОШ №3!!!

В індивідуальному заліку перемогу отримали:

IV дошку підкорив Назар Кобець (Золотоніська гімназія)

III дошку – Владислава Гринько (ЗОШ№3)

II дошку – Влад Попов (Золотоніська гімназія)

I дошку – Ростислав Гончаренко (ЗОШ№3)

 

Хоч, попри результати, у турнірі не  було переможених, адже перемогли дружба, розум, хороший настрій!!!!