Проект «Різдвяна скринька» для захисників України

Напередодні Нового року та Різдва Христового в школі стартував проект «Різдвяна скринька». Учні  молодшої ланки  разом з класними керівниками виготовили різдвяні скриньки з привітаннями, щедрівками і колядками. Смаколики з медом, корицею стали смачним їх доповненням, були виконані учнями старшої ланки на уроках обслуговуючої праці. Ініціатива належить вчителю обслуговуючої праці та педагогу –організаитору Тетяні Михайлівні Ширай, однак активно підтримана класними керівниками молодших класів.

Ми  дякуємо за прожитий рік,  багатий на події та несподіванки,  та сподіваємося на здійснення заповідних бажань  в наступному. З хвилюванням чекаємо, що нам принесе Новий 2018 рік. Ми дякуємо Богу і нашим захисникам України, що маємо змогу зустріти свята в родинному колі, в  мирі і затишку.

Відтак найзаповітнішим нашим бажанням є  очікуваний мир в Україні, щоб усі, хто цей Новий рік зустрічає в холодних окопах, під кулями та в небезпеці, повернулися додому живими і  неушкодженими.

З Різвом Христовим, любі наші воїни!!! А побажання, колядки та солодощі, приготовлені власноруч, нехай зігріють ваші серця і збережуть від зла!!!