Підсумки участі педагогів гімназії у міському етапі Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2017”

З метою підвищення престижу професії вчителя, сприяння висвітленню, впровадженню, використанню досвіду роботи кращих учителів міста, у жовтні 2016  року відбувся міський етап конкурсу «Учитель року – 2017». Конкурс проходив у номінаціях: «Початкові класи»; «Біологія»; «Інформатика»; «Музика». 

Нещодавно підведено підсумки конкурсу “Учитель року – 2017”. Чотири педагоги нашої школи успішно представили усі зазначені номінації, підготували та провели інноваційні уроки з використанням сучасних інтерактивних та інформаційних технологій.

В трійку переможців міського етапу в номінації “Початкові класи” ввійшла учитель гімназії Пасенко Олена Миколаївна, яка провела урок української мови в 4 класі на базі ЗОШ №3. Упродовж уроку чітко була витримана культурологічна лінія. Вчитель досконало знає свій предмет та домагається глибоких знань учнів. Завдання добирає цікаві. Розвиває самостійність учнів, практикує взаємоперевірку. Вміло використовує творчі завдання. На уроці переважали проблемно-пошукові методи навчання. Урок високоефективний. Дякуємо Вам, Олено Миколаївно, за високий професіоналізм та любов до дітей.

img_5463-800x600 img_5472-800x600 img_5473-800x600

 

Урок Гаврюшенко Анни Миколаївни, учителя математики та інформатики гімназії,  характеризувався використанням ігрових форм роботи. Учні мали змогу отримувати картки-бонуси за правильні відповіді на різних етапах та високу оцінку на кінець уроку. Цікавою для них  була самостійна робота в зошитах, з використанням наліпок піктограм операційних систем. Практична робота за комп`ютером  проведена з використанням он-лайн  сервера  LearningApps.org, в якому педагог створила інтерактивні вправи для індивідуального завдання учнів.

izobrazhenie-072-800x600 izobrazhenie-073-800x600 izobrazhenie-075-800x600

 

Аналіз уроків вчителів біології показав, що вони досконало володіють методикою викладання предмета, вміло застосовують інформаційно-комунікаційні технології, що дає змогу активно впроваджувати інтерактивні методи навчання та значно підвищує ефективність уроків. Грисюк Тетяна Миколаївна провела  урок на належному рівні, використовуючи при цьому сучасні форми та методи навчання. Педагог використовувала проблемно-пошукові методи навчання. вміло забезпечувала  міжпредметні зв’язки, вдало пов’язувала навчальний матеріал з життям,  здійснювала поетапне закріплення навчального матеріалу,  приділяла належну увагу розвитку творчої особистості учня

izobrazhenie-020-800x600 izobrazhenie-022-800x600 izobrazhenie-025-800x600

 

Уроки музики вирізнялись оригінальністю та індивідуальністю.

          Слюсар Тетяна Василівна, вчитель музичного мистецтва гімназії ім..С.Д.Скляренка, провела урок музичного мистецтва у  6 класі з теми «Хорова духовна музика. Реквієм». Має ґрунтовні знання з теорії музичної літератури. Ретельно використала відео та музичні твори для прослуховування на уроці, здійснила зв’язок матеріалу уроку з життєвим досвідом учнів, використала фронтальні форми роботи (бесіда, усний аналіз прослуханих музичних творів). Педагог методично грамотно організувала інтерактивні форми роботи на етапі закріплення отриманих знань на уроці: прийом “музична вікторина” та колективне створення “квіткової галявини” нових знань, умінь та навичок з предмету.

img_1394-800x600 img_1390-800x600 img_1391-800x600

 

Вітаємо наших креативних педагогів та бажаємо подальших професійних успіхів та руху вперед!