,,Они ушли без громкой славы – Такой уж, видно, их удел…’’

19 лютого  у стінах гімназії для учнів 9-тих класів відбулася зустріч із воїнами-афганцями ,присвячена  річниці виведення радянських військ з Афганістану. На захід завітали  гості – голова спілки   Добреля  Микола Михайлович та його  побратими  Кучерявий Віталій Іларіонович і Марченко Володимир Григорович.

Із глибоким сумом і болем в очах чоловіки ділилися з учнями спогадами про події, які пережили, історіями про бойові будні,сповнені героїзму і втрат,  та роздумами про війну в Афганістані,про сучасні події на Донбасі . Вони із повагою згадують своїх побратимів і  схиляють голови  перед матерями, що чекають дітей із війни зараз.

У непорушній тиші  перед очима гімназистів пройшли  трагічні і героїчні картини минулого: кожен із присутніх учасників розповів свої особливі спогади  про події. Згадали і Героїв Небесної Сотні, роковини якої відзначалися в той день

Вражає , що  ці непереможні люди, які воювали на чужій території   за ідеали держави, якої не існує , були сповнені оптимізму  та готові знову стати у стрій і  тепер боронити  рідну землю. Насамкінець  усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих , хто загинув.

На згадку діти та вчителі подарували  гостям невеличкі подарунки.

Ця зустріч нікого не залишила байдужим. Вона змусила кожного задуматись над  сенсом  свого життя і майбутнім  своєї держави .

Учениця 9-Б класу

Бадерко Вікторія