Нова ініціатива Піклувальної ради – нова якість партнерства!!!

У п’ятницю голови батьківських комітетів зібралися на засідання Піклувальної ради, сподіваючись почути фінансовий звіт про спонсорські кошти, залучені впродовж літнього періоду. Звісно, звіт одержав кожен член піклувальної ради  на руки, з тим щоб поширити інформацію на батьківських зборах та уникнути неоднозначних трактувань, які зазвичай виникають від браку інформації.  Сума залучених коштів склала майже півмільйона, тому роботу батьківського загалу, адміністрації гімназії  та команди спонсорів визначено як блискучу, що підтверджено результатами: відремонтовано вестибюль, у навчальному закладі з’явилися сучасні аудиторії  з новим нешаблонним дизайном, відкриті навчально-розважальні майданчики.

Однак родзинкою засідання став не фінансовий звіт – нова ініціатива Піклувальної  ради, озвучена заступником голови, Наталією Пліс,  вразила креативом та перспективним баченням: силами батьків, учителів  та учнів гімназії засмічений сквер на вулиці Гагаріна вирішено перетворити у гімназійний парк імені Василя Сухомлинського!!!  До розробки проектів долучилися діти, які на засіданні Піклувальної ради і представили свої бачення та візуалізації цього парку.

Відрадно, що ця ініціатива була  обговорена на батьківських зборах та підтримана не лише батьками, але й  учителями, надто – початкової школи, адже в чудовому доглянутому парку буде зручно організовувати дозвілля дітей у групі продовженого дня та під час літніх оздоровчих таборів. А ще – проводити пошукову, науково-дослідницьку роботу з біології, природознавства, екології та природоохоронної роботи.

Успіхів нам усім у реалізації задуманого!!! Навесні будемо святкувати перетворення смітників на чудові рекреаційні паркові родзинки.

Розпочнемо з наступної суботи. Після отримання офіційний дозволів – вилучимо аварійні старі дуплисті грушки-гнилички, які є зборищем осиних гнізд,  потім викосимо та вирубаємо дику поросль і обробимо гербіцидами для засіву шовковистої трави та посадки  нових дерев…. А навесні – розіб’ємо авторські клумби!!! Мрії збуваються!!!