Майстер-клас з футболу від Вадима Гонщика

Наш навчальний заклад є важливим соціальним інститутом, який сприяє виховному процесу, забезпечує взаємодію дитини, батьків та соціуму. Тому, партнерська взаємодія усіх учасників освітннього простору стане успішною тоді, коли зусилля в справі виховання та навчання будуть об’єднані. Це дасть змогу їм краще зрозуміти дитину, як особістість, побачивши її в різних життєвих ситуаціях, що відповідно допоможе вивчити індивідуальні особливості учня, виявити коло інтересів. З цією метою в гімназії успішно реалізуються цікаві проекти із залученням батьків, громади. Ще свіжі спомини у дітей і вчителів про майстер-клас ковальського ремесла від Романа Кобця, а сьогодні знову свято: справжнісінький відомий тренер Вадим Гонщик відкриє “таємниці” футбольного мистецтва. Галаслива шкільна дітвора ще спозаранку юрмилася під спортивним залом і наперебій обговорювала, як буде відбуватися дійство.Восьмикласниці теж охочі долучитися до “недівчачого” виду спорту, бажаючи довести, що не спасують перед труднощами. По дзвінку всі принишкли і , дещо, з острахом і цікавістю очікували на появу майстра. Та за мить всі перестороги розвіялись, бо з’явився веселий, комунікабельний, позитивно-емоційний, стрункий молодий чоловік, який відразу викликав у всіх довіру, адже до кожного учня був дуже уважним. Час пролетів непомітно, бо інноваційний урок з елементами футболу проходив весело, креативно. Зокрема, навчальна-тренувальні вправи, перешикування до фішок, а насамкінець, фрагмент гри у футбол команд юнаків і дівчат.

Це було неперевершено!  Шквал емоцій, драйв, цікаве спілкування – ось такий заряд отримали наші учні від побаченого і почутого від талановитого відомого футболіста Вадима Гонщика, людини небайдужої до проблем школи, до того ж – гімназійного батька.

За неймовірний запал, енергію, щире бажання передати спортивні секрети, за подарований цінний час і позитивні емоції дякуємо молодому тренеру Вадиму Валерійовичу Гонщику! Нехай збуваються Ваші благодатні мрії навчати дітей футболу, побільше перемог, сил, ентузіазму і натхнення.

p60914-094443-800x600

p60914-091219-800x600

p60914-091246-800x600

p60914-094327-800x600

p60914-094438-800x600