Гімназія зустрічає своїх учнів оновленою!!!

Напередодні першовересневого свята адміністрація гімназії інформує: влітку відпочивали наші любі гімназисти, а от педагоги та батьки натхненно оновлювали школу, не покладаючи рук. На святі будемо насолоджуватися плодами їхньої праці, однак слова вдячності хочемо висловити напередодні.

Отже, у дружньому тандемі потрудилися адміністрація,  обслуговуючий підрозділ, класні керівники та батьки першокласників. Завдяки їхній плідній співпраці ми отримали оновлене освітнє середовище –  затишні та сучасні аудиторії. Батьки виступили у ролі спонсорів, за що ми їм вельми вдячні від імені дітей, яким пощастило протягом 4-х наступних років зростати в естетичному добротному середовищі. А в перших учителів Валентини Караванської, Світлани Шевченко та Ольги Давиденко додалося енергії напередодні складного навчального року.  Уклінно дякуємо за фінансове сприяння  для придбання дидактичного оснащення для проекту «Інтелект України»  Миколі Семеновичу Васильченку.

Не поступилися команди 5-х класів. Під мудрим керівництвом класних керівників Вікторії Котко та Інни Куделі батьки не лише запропонували оригінальні дизайнерські ідеї, але й реалізували їх сповна. Результат перевершив найсміливіші очікування.  Помилуйтеся разом з нами затишними класними кімнатами, кабінетами другої іноземної мови та зарубіжної літератури і художньої культури:

Зважилися на ремонт і батьки 2-Б класу. Мабуть, Наталія Іванівна розраховувала на переклеєні шпалери, а отримала венеціанську штукатурку!!! Ми вдячні усім батькам, хто після роботи працював у школі, але надто – батькові, який власноруч створив це диво, – Мойсеєнко Руслан Олександрович та Шураку Юрію Миколайовичу, Семеренко Тетяні Анатоліївні, які щедро поділилися своїми фінансами для придбання будівельних матеріалів.

А от батьківський колектив 2-В класу під керівництвом Олени Пасенко підготував для гімназистів справжнісінький сюрприз – відкриту навчально-ігрову територію у внутрішньому дворику нашої школи!!!

Завдяки вчасному подарунку школі від випускників (гіпсокартон та профілі)  реалізувався проект  з ремонту лінгафонної студії (Англійського клубу). Щиро вдячні спонсорам цього проекту –  Сергію Кикотю, Сергію Васильківському, Владиславу Кулінічу, Любові Денисюк, Юлії Смітт.

Завдяки фінансовій підтримці Юрія Ткаченка учитель   трудового навчання Григорій Блажко укомплектував  робочі місця для учнів сучасними інструментами.

Успішно завершено обладнання  кабінету географії, який має не лише дизайн інтер’єру, але й  змістовне, сучасне, функціональне наповнення.

Жодна класна кімната не залишилася невідремонтованою, за що ми дякуємо класним керівникам та батькам.

На завершальному етапі – ремонт  вестибюлю гімназії. Щиро завдячуємо майстрам, обслуговуючому персоналу за їхню плідну самовіддану роботу, а волонтерам (Галині Петрівні, нашому кухарю,  Світлані Буряк, Надії Баранник, Любові Денисюк за обіди для немісцевих працівників)!!!

Ось так –  разом, у творчому тандемі, натхненно і весело – ми змінюємо наше освітнє середовище, осучаснюючи його, надаючи неповторності та самобутності, тим самим створюючи умови для успішного навчання наших діточок.

1 коментар до “Гімназія зустрічає своїх учнів оновленою!!!

  1. Дуже гарний подарунок буде дітям на перше вересня.Дякуємо всім,хто приклав до цього свою руку.

Коментування недоступне.