Гімназійний Олімп

… Дивовижна Греція, прекрасний Олімп, світла і величі сповнений… Саме він послугує нагородою саме для тих, хто сильний духом та труднощів не злякався. А могутній античний Зевс (Кобець Ярослав з 10-Б) зі своїми богами Олімпійськими (Гера – Удовенко А., Гефест – Луцик В., Деметра – Жорнова Д., Феміда – Синявська Т., Афіна – Міщенко Д.) намагаеться зрозуміти, звідки пробиваються інтелектуальні імпульси, адже їм дуже кортить потоваришувати із гімназійними дітьми: зірково – інтелектуальними, спортивними, творчими, артистичними, театральними. Так незвично, жартівливо-драматично розпочалося традиційне свято Гімназиста – Зірковий Олімп.

Піднятися на небосхил, підкорити свою вершину змогли талановиті учні гімназії. Це вони своєю працею, інтелектом, бажанням пізнати нове-невідоме—–відкрили нові сузір»я та запалили власні яскраві зірочки: Це вони—найрозумніші, найкмітливіші, найдопитливіші—обдарована творча гімназійна молодь.

У номінації «Інтелектуальний потенціал суспільства» виборов першість Луцик Володимир  – переможець обласного етапу та лауреат IX Міжнародного конкурсу з українознавства у номінації «Історія України», переможець міської олімпіади з історії, кращий гравець гімназійної баскетбольної команди юнаків, срібний призер обласного чемпіонату, чвертьфіналіст чемпіонату України, гімназійний артист у складі драматичного гуртка.

Некоз Юлія  – неодноразовий переможець обласної олімпіади з англійської мови, учасник обласної олімпіади з російської мови, знавець філології, переможець обласного етапу конкурсу-захисту робіт МАН у секції «Зарубіжна література».

Полтавець Марина – переможець обласної олімпіади з французької мови, переможець та лауреат Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт МАН з французької мови. Гімназистка, яка неодноразово виборювала першість у конкурсах з правознавства.

Братчик Єлизавета – маленька але яскрава гімназійна зірочка з потужним потенціалом, переможець обласної олімпіади з російської мови.

Міщенко Діана – ерудована, наполеглива учениця 10 класу, переможець обласної олімпіади з правознавства та переможець обласного етапу конкурсу-захисту робіт МАН з психології.

Вірста Анастасія – математик, фізик, хімік, переможець обласної олімпіада з математики та переможець  обласного етапу конкурсу-захисту робіт МАН з математики.

Вялков Ілля – учень 10-Б класу, незмінний знавець та любитель науки географії, подорожей, який виборов призове місце на обласній олімпіаді з географії.

Головко Діана – ерудована, наполеглива випускниця, переможець обласної олімпіади з географії, економіки та переможець  обласного етапу конкурсу-захисту робіт МАН з географії.

Собченко Софія – яскрава зірочка дев’ятикласниця яка успішно апробувала свої сили у науці географія та виборола блискучу перемогу в інтернет-олімпіаді з географії та на обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН з географії.

Стужук Аміна – юний медик яка переконана що у гімназії не може бути нездорових вчителів та дітей: стала бездоганним переможцем обласного етапу конкурсу-захисту робіт МАН у секції «Медицина»

Чорнобай Олеся – знаюча та допитлива випускниця, математик, хімік, економіст, можливо у майбутньому успішний банкір, переможець  обласного етапу конкурсу-захисту робіт МАН з економіки.

Шварьов Денис – юнак-володар унікальної пам’яті, який вперше креативно замахнувся на науку інформатику та виборов друге призове місце у обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН з інформатики.

Заболотня Анастасія – майбутній гучний журналіст, прихильник справедливості та демократії, лідер гімназійної прес-служби, переможець обласного та учасник Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації література, переможець обласного конкурсу з правознавства «Світ моїх прав»

Грязон Софія – наймолодша, проте потужна гімназійна інтелектуальна еліта, генератор креативних ідей, лідер, знавець української та іноземної філології, переможець обласної інтернет-олімпіади з французької мови, та переможець конкурсів читців поезії, знавець робото-інженерії та її дружна команда лего розробників, які успішно презентували нашу гімназію на міжнародному конкурсі Lego Education та посіли серед 36 команд почесне 3 місце у складі:

Гвоздик Юліан

Скрипиця Денис

Пузєєв Максим

Чижик Максим

Ткаченко Михайло

Іщенко Єгор

Молодші школярі – володарі титулу “Маленькі Ейнштейни” у складі: Мірошник Юрій – 3-В, Горбань Богдан – 4-Б, Труба Анна – 4-Б, Кібальник Владислав 4-А.

Та команда дівчат – переможців обласних спортивних змагань з настільного тенісу, стрітболу та легкої атлетики: Шурак Марта, Ісько Анастасія, Жорнова Дарина, Коваленко Аліна, Булих Валерія.

З вітальним словом виступила директор гімназії Любов Денисюк – творчий, ініціативний  керівник, який підтримує креативну гімназійну молодь. Адже це вона так щиро раділа творчим успіхам та злетам гімназистів. Тому інтригуючим був кульмінаційний момент нашого дійства – приємна мить-церемонія нагородження обдарованих гімназистів, які вибороли 8 призових місць у 3 та 4 етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та 11 перемог у конкурсі захисті робіт МАН, з них 2 учні посіли перші призові місця та стали лауреатами Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту робіт МАН (французька мова та медицина).

З неприхованою цікавістю присутні переглядали відеоролик – інтерв”ю з талановитими гімназистами. Відверті зізнання майбутніх випускників, що для них була участь у олімпіадах та різноманітних конкурсах виклакала гучні аплодисменти та захоплення. Більшість стверджувало, що це був досвід та спроба самовиразитись, самоствердитись, для когось – це успіх, іноді навіть страх перед відповідальністю, спроба перебороти себе, порівняти власні сили та мотивація до руху вперед.

Приемний сюрприз-дарунок чекав на усіх учасників цього прекрасного дійства від Софії Грязон: вона представила персональну фотовиставку “Весняна Феєрія”. “Частіше посміхайтесь, умійте розгледіти красу, адже вона поруч з нами”, – такими словами прокоментувала авторка свої фотокартини. А для тих, хто в черговий раз довели, що лише у праці здобувають міцні крила, Софія подарувала поетичні рядки – вірш Ліни Костенко “Крила”.

Піднятися на вершину слави допомогли здібним учням, як особистісні якості: наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватися, так і постійна допомога та підтримка справжніх фахівців своєї справи-талановитих гімназійних вчителів. Кого як не їх,наших рідних,слід вважати співавторами успіху, партнерами, лідерами та й просто надійними друзями-наставниками, які йшли поруч.

Це для них теплі слова вдячності та посмішки, веселі пісні, гра – комплімент, ланцюг дружби та коронування лавровим вінком переможця, як в давні часи античності: Зуєва Майя Василівна, Лівератос Надія Михайлівна, Полтавець Ольга Миколаївна, Ковтуненко Людмила Олександрівна, Скрипник Ольга Вікторівна, Мірошник Ганна Олександрівна, Заєць Світлана Іванівна, Буряк Світлана Дмитрівна, Ракітіна Вікторія Миколаївна, Кононець Ірина Анатоліївна, Різник Сергій Петрович, Омельченко Ірина Федорівна, Гаврюшенко Анна Миколаївна, Шамрай Віктор Миколайович, Єгоров Володимир Борисович, Вертипорох Надія Григорівна – далеко не повний список гімназійних вчителів які готували талановитих учнів до участі в обласних предметних змаганнях.

Маленький принц (Мірошник Юра) та зоряна дівчинка (Собченко Марійка) щиро, по-дитячому запевнили присутніх, що рано чи пізно відшукають свою зірку, забравшись на саму вершину, та яскраво про це заявлять.

Ніхто достеменно не знає як складеться доля наших школярів-ерудитів, але одне можу впевнено сказати, що всі вони стануть хорошими людьми, щирими, вдячними своїм наставникам. Сьогоднішнє свято підтверджує цю думку. Багатою і щедрою на таланти буде наша золотоніська земля, коли ростуть на ній такі розумні кмітливі допитливі діти.