Гімназійні “Діти-роботи” зі столиці повернулися “маленькими Ейнштейнами”

Команда Золотоніської гімназії “Сyber Кіds” повернулася з масштабного фестивалю ” Robotica -2016″, який відбувся 14 травня у Палаці Спорту в Києві. Щороку цей фестиваль збирає близько тисячі талановитих дітей з усієї України, щоб ті могли продемонструвати свої знання у сфері робототехніки, інженерії та архітектури. Цього року у фестивалі Junior FLL (6-9 років) взяли участь 4 гімназисти – Анна Труба, Юрій Мірошник, Богдан Горбань, Владислав Кібальник. Командний захист цьогорічного проекту з теми “Сміття – прихований скарб” продемонстрував надзвичайно високий рівень підготовки дітей, що неабияк здивувало постійних учасників, адже команда народилася близько 3 місяців тому. Костюми, речівки, настрій, підготовка роботів, креатив – нічого не бракувало нашим юним інженерам.
Керівник пілотного проекту, Анна Миколаївна Гаврюшенко, не приховує радості, адже дебютний вихід команди на велику арену увінчався успіхом – золотоніські діти отримали нагороду найвищої номінації журі – “Маленькі Енштейни”. Гімназія і Золотоноша пишається вами!
Вітаємо дітей, керівника команди, батьків, однокласників, педагогів гімназії – усіх, хто долучився до цієї нової і надзвичайно цікавої справи!!! Радіємо за наших земляків з Черкащини, які також успішно презентували на фесті досягнення у цій пілотній справі. Бажаємо усім дітям успіхів, зміцнення командного духу, нових творчих ідей та перемог!!!
А керівникам нашої Черкащини – уклінно дякуємо за стратегічний погляд у майбутнє і реальну підтримку освіти.

IMG_20160423_095758 (Custom)

IMG_20160504_123910 (Custom)