До дня Збройних Сил України традиційне спортивне свято “Ну-мо хлопці”

Минулої пятниці 16 грудня, у спортивному залі Золотоніської гімназії ім. С.Д.Скляренка відбулось традиційне спортивне свято «Ну – Мо хлопці!», присвячене «Дню збройних сил України».
Учасники: Збірні команди юнаків 9-х, 10-х,11-х класів – «Моряки» і «Б.Т.Р».
Гості: Військовослужбовці Золотоніської зенітно-ракетної військової частини А-1402, в складі 8 осіб начолі з старшим лейтенантом Весніним В.А.
Випускник гімназії 2008 року – Чемпіон світу 2016 року, «Майстер спорту України» з гирьового спорту Близнюк Олег.
З привітальним словом до учасників звернулась директор гімназії Денисюк Л.І, яка побажала майбутнім захисникам України мирного неба та успіхів у чесній спортивній боротьбі.
Свято розпочалось з урочистого проходження військовослужбовців, які продемонстрували майстер клас з стройової підготовки.
Потім був вихід команд гімназистів. Де вправно подавали команди та керували своїми підлеглими командири команд «Моряки» – Владислав Бабенко та команди «Б.Т.Р» – Володимир Луцик.
Всі присутні – болільники, гості, команди – учасники на початку свята урочисто виконали гімн України, а команди одягнені в жовті та сині футболки відтворили імпровізований живий прапор України.
Далі команди змагались у швидкості, спритності, витривалості, силі, взаємодопомозі в таких конкурсах:
– Перегони «Хто швидший?»
– «Похід у розвідку»
– «Втеча з полону»
– «Переправа боєприпасів»
– «Зв’язані одним ланцюгом»
– «Витягни з болота»
Змагання оцінювали безкомпромісне журі в складі старшого сержанта Різника М.І та представників гімназійного самоврядування:
– Кобець Дарини
– Горобець Вікторії
Головний суддя учитель фізкультури Єгоров Володимир Борисович.

    Інтрига змагань затягнулась до завершального конкурсу, де з перетягування канату перемогу здобула команда 11 – Б класу «Б.Т.Р» і в підсумку набравши 17 очок посіла перше місце, а команда 11 – А класу «Моряки» програла їм лише 2 очки набравши 15 очок та здобула друге місце.
Урочисто відбулось нагородження учасників заходу та переможців і призерів міських змагань з настільного тенісу, де нагороди отримали:
– Валерія Булих
– Євген Назаренко
– Сергій Кобець.
З шахів:
– Дарина Кобець
– Владислав Попов
З шашок:
– Марта Шурак
– Авет Арутюнян
Нагороди вручала директор гімназії Денисюк Л.І, та чемпіон світу Близнюк Олег.
Всіх учасників та гостей заходу запросили сфотографуватись на згадку.
Після десятихвилинної перерви, відбувся товариський матч з баскетболу серед збірних команд юнаків гімназії та військовослужбовців. В цьому році команда гімназистів здобула перемогу в чесній боротьбі. Команди поздоровили одна одну, а болільники нагородили їх оплесками.