Диво-казка завітала на Миколайчика

Тихенько вночі сивобородий добрий дідусь – святий Миколай в м’якеньких капцях (щоби не розбудить дітей) пробирається в кімнати до ліжок 19 грудня та вітає слухняних дітлахів подарунками. Але постать святого Миколая пов’язана не просто із святкуванням чи дарунками, вона вчить тому, що кожна людина отримує винагороду за добрі вчинки. Гімназійні школярики з 1-В теж зазделегіть готувалися до цього свята разом з учителькою Оленою Пасенко. А це означає, що для глядачів очікування стали цікавими та інтригуючими.

Яка диво-казка “завітала” у образі  артистичного педагога-організатора Вікторії Котко? Як виявилося чарівну виставу демонстрували наші милі, чудові, талановиті першачки з пілотного 1-В. Вони надумали “позмагатись” із Сніговою королевою, Бабою Ягою, злою феєю, які ніяк не дозволяли красивим іграшкам із магазину потрапляти до дітей. А так хочеться здійснити усі мрії та бажання хлопчиків та дівчат.

Тож рішуче в бій з піратами та злими силами. А зброя для бою незвична: веселі пісні, таночки, посмішки, вірна відповідь на загадки. І сталося неймовірне: добро перемогло зло, навіть фея, змахнувши непомітно сльозинку, подарувала пензлик і фарби хлопчикові. А чарівні іграшки-першокласники – казкові герої в різнокольорових костюмах повеселіли, звільнившись від злих чар і завели енергійного танка під гучні аплодисменти присутніх. Та, мабуть, найбільше раділи найменші глядачі – гості-малята з садочка “Берізка”. Їм дуже сподобалися герої казочки та медяники-солодощі.

Світле свято, тепло на душі, позитивні емоції отримали і дорослі, і малі.

Пориньте у світ дитячої уяви – приємного перегляду відео.