Батьки запитують – школа школа відповідає

  • Чи правда, що Золотоніська гімназія, яка дотепер не мала мікрорайону обслуговування, з прийняттям нового Закону України «Про освіту» його отримала?
  • Так, це правда. Подаємо витяг з Рішення виконкому Золотоніської міської ради, яким надалі керуватиметься навчальний заклад, зараховуючи учнів:

 

 

 

ЗОЛОТОНІСЬКА МІСЬКА РАДА

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

від ________ 2018  № __________

                 м. Золотоноша

 

 

Про закріплення за закладами загальної середньої

освіти територій обслуговування

 

На виконання ст. 12, 13 Закону України „Про освіту”, ст. 18 Закону України „Про загальну середню освіту”, з метою забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти учнів, враховуючи клопотання відділу освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету      (07.05.2018 № 975), керуючись п. 2 „а” ст. 32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, –

 

виконком міської ради вирішив:

 

  1. Закріпити за закладами загальної середньої освіти території обслуговування згідно з переліком (додається).
  2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Золотоніської міської ради від 17.10.2012 № 507 „Про облік дітей і підлітків шкільного віку на території міста”.
  3. Відділу освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету (Строкань О.М.) забезпечити оприлюднення інформації про закріплення території обслуговування на сайтах та інформаційних стендах закладів загальної середньої освіти.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Суддю С.В. та відділ освіти (Строкань О.М.).

 

 

 

Міський голова                                                                              В.О. Войцехівський

Додаток:

 

 

Гімназія ім. С.Д. Скляренка – вул. Черкаська (непарна сторона від № 89 по № 125) до мосту, вул. 23-го Вересня (парна сторона від № 30 по № 70 непарна сторона від № 27 по № 59), вул. Ринкова (парна сторона від № 38 до кінця вулиці, непарна сторона від № 33 до кінця вулиці), вул. Уляни Громової, вул.Панаса Мирного, вул. Олелька Островського, вул. Черкаська (парна сторона від № 54 по № 120), вул. Благовіщенська (парна сторона від № 2 по
№ 10, непарна сторона від № 1 по № 7), вул. 23-го Вересня (парна сторона від № 2 по № 28, непарна сторона від № 1 по № 25), вул. Гулака Артемівського, вул.Жуковського, вул.Холоднівська, вул.Садовського, вул.Олега Кошового, вул.Новоселівська (парна сторона від № 60 по до кінця вулиці, непарна сторона від № 63 до кінця вулиці), вул.Олеся Гончара, вул. Гайдара, вул. Гагаріна, вул.Мелесівська, вул.Вільхівська, вул. Садовий проїзд, вул.Січова (парна сторона від № 2 по № 26, непарна сторона від № 1 по № 25), вул.Незалежності (парна сторона від № 26 по № 40, непарна сторона від № 11 по № 45), вул.Спартаківська, вул.Шевченка (парна сторона від № 98 по № 186, непарна сторона від № 175 по № 235), вул. Новоселівська (парна сторона № 2, 2-А, непарна сторона від № 1 по № 3), вул.Обухова (непарна сторона від № 1 по № 7), вул.Горького, вул. Сергія Шелухіна (Ватутіна), вул. Лермонтова,
вул. Гетьмана Полуботка, вул. Танкістів, вул. Івана Богуна, вул. Переяславська, вул. Ісаака Болеславського (Паризької Комуни), вул. Неверовського (парна сторона від №2 до кінця вулиці, непарна сторона від № 1 до кінця вулиці),
вул. Івана Гонти, вул. Анатолія Пашкевича (Ковпака), вул. Миколи Лисенка, вул. Курчатова, вул. Черняхівського, вул. Павла Тичини, вул. Лісова, вул.Жашківська, вул. Черкаська (парна сторона від № 124 до кінця вулиці, непарна сторона від № 127 до кінця вулиці), вул. Туликова, вул. Якова Костюковського (Ковби), вул. Ніколаєва, вул. Назара Крупки (Матросова), вул.Максимовича, вул. Відродження, вул. Канівська.

 

  • Чи зараховуватимуть учнів на конкурсній основі?
  • Так, за умови, якщо залишаться вакантні місця після першочергового зарахування дітей, які проживають у мікрорайоні обслуговування, братів та сестер старших гімназистів та дітей працівників гімназії.