І знову подорож до Києва

І знову подорож до Києва. Учні 3-А Золототоніської гімназії ім.. С.Д.Скляренка зі своїм класним керівником Закалою Ларисою Володимирівною відвідали нашу славну столицю України. Цього разу програма була такою: першим на черзі був Національний Музей «Чорнобиль», наступним – «Національний Цирк України» і останнім – Київський Музей Медуз «jelly fish».

Отже, зупинка перша –         Національний Музей «Чорнобиль». Відразу хочу особисто відзначити екскурсовода – шановну та приємну людину Сергія Михайловича. Діти дуже вдячні цій людині за цю повчальну історичнурозповідь. Адже, ця Чорнобильська аварія являє собою трагедію всесвітнього масштабу. І боротися з її наслідками, ще доведеться майбутнім поколінням довготривалий час. Ми дізналися цікаві маловідомі факти про цю трагедію. Було дуже приємно та повчально слухати людину, яка так добре обізнана в сфері науки про атомну енергію та ліквідацію наслідків на Чорнобильській атомній електростанції. Сергій Михайлович виявився не тільки професійним екскурсоводом, а й приємним співрозмовником. Діти задавали питання, а він охоче давав відповіді. Незважаючи на трагізм цієї болючої теми, атмосфера між дітьми і екскурсоводом була теплою та приємною. Сергій Михайлович навіть похвалив дітей і сказав, що ми розумні та виховані. Висновок з цієї екскурсії був таким: атомні електростанції несуть велику загрозу й небезпеку усьому людству. Потрібно використовувати більш безпечні джерела енергії. Наше майбутнє – в наших руках!

Наступна зупинка – «Національний Цирк України». Цього разу шоу було від артистів Сучасного Національного Цирку «Black and White». Сказати, що було супер – це нічого не сказати. Молоді, стильні, запальні, енергійні, позитивні юнаки та дівчата! Справжні професіонали! Безстрашні, тобто без страховки, впевнені в кожному своєму кроці під куполом цирку, ризикові піруети на мотоциклах, на канатних доріжках, десятки трюків! Адреналін зашкалював! Емоції переповнювали! Це, мабуть, одне із самих яскравих потужних шоу, яке ми бачили в своєму житті. А музика барабанів! Це просто вибух ритму! Шалений, гучний! Всидіти просто було неможливо. Особисто я плескала в долоні, майже не зупиняючись. Так було позитивно і драйвово, що захотілося, навіть танцювати!  Дуже професійно, організовано. Молодці! Чудові артисти! Дали такий потужний заряд енергії всім глядачам!

Остання зупинка це – Київський Музей Медуз «jelly fish». Теж цікава екскурсія. Діти побачили і дізналися про ріні види медуз, про їх спосіб життя, місця перебування. Дуже красиві за кольором і надзвичайно цікаві за формою та розміром, вони манять і приваблюють до себе. Такий він загадковий та казковий світ океану! Дивишся на цю чарівну красу і поступово закохуєшся в неї!

Дуже вдячні учні 3-А класу за організацію таких подорожей. Коли діти їздять по таким екскурсіям, то пізнають щось нове для себе, розширюють свій кругозір. А це дуже важливо! Пізнання чогось цікавого і невідомого – це завжди кров в перед для кожної людини!

Матяш Юлія – мама Матяш Поліни.