Як третьокласники зиму зустрічали …

«Я беру участь у #HealthySchools_UA

Прийшла зима. Напевно, це найочікуваніша пора року для більшості людей. День стає коротшим, а зимове сонечко не поспішає виходити з-за хмар. Воно виходить лише на деякий час і зовсім не гріє. Але як красиво іскриться хрусткий сніг!

Незабутні враження справляє перший снігопад. Діти із захопленням спостерігають, як падають сніжинки та радіють довгоочікуваному снігу. Адже саме взимку можна кататися на гірках, прогулятися зимовим лісом на лижах.

Мороз не на користь тільки птахам. Нашим пернатим друзям дуже важко знайти тепле затишне місце, щоб перечекати морози. Також їм важко знайти їжу й витягнути її із заметів

Нещодавно ми побачили в інтернеті, що можна зробить смачні гостинці для птахів на основі желатину. З допомогою нього зерно ніби склеюється між собою.Це свого роду годівничка, яку можна їсти  і вона  має ряд переваг. Вона екологічно чиста, бо на гілках дерев не залишається ні пластикових пляшок, ні коробок, адже іноді забуті годівнички з часом перетворюються  у висяче сміття. Якщо таку годівничку зірве вітром з дерева, вона залишиться на снігу і птахи зможуть її з’їсти.

В учнів 3-Б класу виникла ідея зробити для птахів гостинці у вигляді печива.

Приготували зерно, насіння, желатин. Учням було цікаво, що ж у нас вийде?

Насипали в ємкість зерно.  Додали насіння . Перемішали .Потім додали замочений желатин і добре вимішали.Підготовлену суміш розіклали по формочках, вставили мотузочки  і залишили  до наступного дня.

Наступного дня , вже готові гостинці, ми розвісили на гілочки кущів і дерев.

Але найголовніше, що саме взимку всі чекають настання Нового року, який приносить радість і веселощі в кожну оселю. Вулиці та будинки стають святковими, немов сповіщаючи всіх про казкові урочистості. Адже саме в новорічну ніч як дорослі, так і діти загадують найпотаємніше своє бажання та сподіваються, що воно здійсниться. Для школярів наступають тривалі зимові канікули, під час яких вони можуть відпочити на повну силу. Найприємнішим моментом для всіх, особливо для дітей, стає новорічна ялинка, де кожна дитина з нетерпінням чекає появи Діда Мороза й Снігуроньки, і звичайно ж, подарунка.

І які б сюрпризи не підносила нам зима, все одно вона буде для нас найулюбленішою порою року.

                                      Класовод        Верещака А.В.