Що ж там, за стінами школи?

Позаяк батьки нині не мають змоги зайти до приміщення гімназії, їм, звісно ж, як  ніколи, цікаво знати, що ж там відбувається? Чим забезпечені дітки, які заходи щодо запобігання захворювань вживаються дорослими? Якими є щоденні умови перебування? Кажуть, краще раз побачити, ніж сім разів почути, відтак запропонуємо переглянути фото з  щоденних буднів.

На них ви побачите, що усі туалетні кімнати (а їх у нас аж 6) забезпечені рідким милом та одноразовими паперовими полотенцями. Проточною водою гімназія забезпечена безперебійно і вдосталь.  Біля умивальників при вході до шкільної їдальні діти сушать ручки  за допомогою електросушарок.

На трьох основних входах до школи розміщені столики з дезінфікуючими засобами для рук та інструкціями щодо їх використання.

На кожному поверсі розміщені контейнери для використаних масок та рукавичок, закриті кришками.

У кабінеті медичної сестри щодня готуються дезрозчини згідно з інструкціями щодо необхідної концентрації. (Для санвузлів та твердих поверхонь – вони різні). Ці розчини видаються зранку обслуговуючому персоналу під підпис з реєстрацією в журналі. Прибиральниці обробляють тверді поверхні у класах та коридорах згідно з графіком.

Приміщення провітрюється постійно.

Заняття проходять як в аудиторіях, так і в «зелених класах», на шкільному подвір’ї та в парку, а також на терасах-аудиторіях відкритого типу.

Харчування в їдальні відбувається згідно з графіками, розробленими відповідно до різної тривалості уроків у початковій та середній і старшій ланках. Буфетом користуватися також можна, але не коли заманеться, а в дозволений час. До речі, класні керівники  у визначений час перебувають у їдальні разом зі своїми учнями, тому скупчення дітей відсутні.  Меню не надто збідніло, однак для того, щоб отримати обід за спецзамовленням, потрібно напередодні ознайомитися з меню і замовити через класних керівників. Це дозволяє працівниками харчоблоку оперативно накрити столи для класів і встигнути зібрати посуд та підготуватися до наступної перерви.  Усі перерви тривають по 15 хвилин.   Двотижневе меню оприлюднено для ознайомлення у вестибюлі. Ми вдячні органам місцевого самоврядування за вчасне рішення  про підвищення вартості дитячого харчування, це дозволило урізноманітнити меню і збільшити порції.

Просимо батьків і надалі заміряти температуру своїм діткам щоранку та утримуватися від відвідування школи у  разі її підвищення. Температурний скринінг працівниками гімназії здійснюється щоранку ( з 7.40 до 8.30).

Отож, не хвилюйтеся, умови для безпечного перебування у школі створено. Залишається лишень дотримуватися встановлених правил усім учасниками освітнього процесу, не втрачати віри та оптимізму. Шануймося та будьмо здорові!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *