Ще одне диво з легкої руки Віктора Полозова та родини Кикотів!!!

Гімназія без чудес аж ніяк не може жити, тому щоліта  мусить з’являтися одна аудиторія, яка здивує дітлахів після літніх канікул. Так було завжди, тому гімназисти вже звикли жити в очікуванні дива. Цього року воно народиться з легкої руки Віктора Полозова та родини Кикотів, яка минулого року стала причетною до створення лінгафонної студії.

Оскільки подібні родзинки створюються за спонсорські кошти та силами обслуговуючого персоналу, на цій світлині ви бачите народження мистецької студії, в якій діти залюбки малюватимуть, ліпитимуть, опановуватимуть найрізноманітніші жанри образотворчого мистецтва під мудрим супроводом талановитої Світлани Йови та керівників гуртків БДЮТ.

Ми щиро вдячні нашим спонсорам, які повністю профінансували  матеріали для ремонту, та працівникам гімназії, які не обмежуються фарбуванням, а виконують абсолютно всі ремонтні роботи.

А Віктор Полозов, давній друг нашого навчального закладу,  депутат обласної ради, тепер уже кандидат у народні депутати, попри свій щільний графік зустрічей з колективами, знайшов час заскочити   до школи без попередження та зайвої метушні. Поцікавитися, порадити, надихнути. Але достеменно знаємо, що не проконтролювати, адже він – людина, якій довіряють, і яка довіряє іншим. Він завітав як справжній друг.

А проконтролює наш проект Піклувальна рада, на рахунок якої і надходять спонсорські кошти. (Це інформація для батьків першокласників, які цього ще, можливо, не знали).

Щиро вдячна усім надійним, веселим, творчим,  добрим і працьовитим людям, які творять гімназію для золотоніських дітей!!! З повагою, директор, Любов Денисюк