Щедрий Миколай

 Зимовий період – найулюбленіший час більшості дітей! Чому? Бо саме взимку – найбільше свят і омріяних подарунків – іграшок та солодощів!

Попереду стільки всього неймовірного! А починаються зимові свята з Дня святого Миколая, який, згідно з повір’ям, у ніч на 19 грудня кладе під подушку солодощі та подарунки слухняним дітям.

Про те, що новорічні дива розпочались, учні нашого класу зрозуміли тільки но переступили поріг школи.

Та це було лише початком. Біля класу на дітей чекала наступна несподіванка. Два веселі пінгвіни та казковий сніговик гостинно запрошували учнів переступити поріг класу. А там справжнє диво! З широко розкритими очима, діти могли промовити лише одне: «Вау! Я у казці!»  До небес можна дотягнутися рукою. Із хмаринок, у святковому вальсі, летять до землі сніжинки-балеринки. А на святково вбраній  ялинці світилося 33 посмішки і  кожен впізнав себе. Святий Миколай щедро засипав клас подарунками.

Щасливі очі дітей, посмішки на обличчях, чудовий святковий настрій. Все це завдяки нашим дорогим батькам. Дорослі доклали всіх зусиль, щоб  це свято справді стало казковим і незабутнім, щоб до кожної дитини прийшло справжнє диво.

Дорогі наші папи і мами! Велике спасибі Вам за ці щасливі хвилинки нашого дитинства. Вони залишаться у наших серцях назавжди. А ми, ваші дітки, обіцяємо вчитися старанно і радувати Вас своїми успіхами.

                                                                                                                З повагою учні 4-Б класу