Чарівний світ казки. «Вовк і семеро козенят»

 Сьогодні ми  казку до нас запросили,

Почути й побачити зможем гуртом.

А казка у лісі десь там заблудилась,

Давайте її погукаєм розом.

 

Поринути у світ казки бажають всі, а особливо діти. Озброївшись ідеєю створити чудо, учні 2 – В класу, на чолі з вихователем ГПД Курченко А.В., запросили 1 лютого до актового залу всіх молодших школярів на перегляд музичної казки «Вовк і семеро козенят». Атмосфера була хвилюючою, а особливо для учасників театрального дійства.

І ось, декорації на місці, учасники вживаються в роль. І почалося…

Троє ведучих – Ткаченко Стасик, Табаченко Аня, Назаренко Віка – заінтриговували глядачів, а Гетьман Аліса, яка виконала роль казкарика, майстерно відкрила казку, змусивши всіх відчути її атмосферу.

Козенятка (Лучанінова Кіра, Шупан Оля, Ісько Владик, Дробязко Платон, Спіцина Злата, Скляр Андрійко, Скляр Владик), маленькі непослухи, все ж відкрили винахідливому Вовкові (Цибуля Ярик) двері, хоч як їх Коза-матуся (Курчекно А.В.) не навчала бути обережними. Але як добре, що казка – це справжнє диво, адже скінчилась вона, як всі пам’ятають, щасливо. До того ж вона мала ще й повчальний зміст для молодшого глядача.

В кінці хочеться подякувати маленьким артистам та їх батькам за чудові костюми. Всім вчителям, які долучилися до підготовки та театралізованої постановки казки: Слюсар Т.В., Сліпощон Б.І., Лучаніновій С.І., Пасенко О.М.. Дякую всім Вам!!!

Ваша Курченко Аліна Володимирівна