Фінальний акорд навчального року – «Батьківський тиждень»

Партнерський проект «Батьківський тиждень», запланований на кінець  навчального року, видався успішним. Складно переоцінити його важливість для організації співпраці педагогів та батьків, оскільки найсміливіші очікування  були перевершені.

По-перше, батьки не просто відгукнулися – їх зареєструвалося рекордно багато, у чому ви переконаєтеся, переглянувши розклад батьківських уроків.

По-друге, батьківські заняття, проведені на високому рівні, стали бажаними для учнів та корисними для учителів, які зрозуміли: з такими батьками варто  будувати більш глибші ділові стосунки, радитися, заручатися їхньою підтримкою та частіше запрошувати до співпраці.

Проект, таким чином, видався багатовекторним: профорієнтація, практико-орієнтоване навчання, формування компетентностей, виховання сімейних цінностей, гендерна рівність, громадська активність, проектне навчання, партнерська взаємодія – усі аспекти мали в ньому місце.

А відеоспадщина, залишена після тижня співпраці, – на вагу золота.  У ці кадри та світлини ще довго будуть задивлятися не лише діти, але й педагоги, дивуючись майстерності своїх колег – батьків, адже усі ми, виконуючи ролі батька та матері, залишаємося вчителями. А хороший учитель  – завжди учень. То чому б  нам не повчитися одне в одного?

Розклад уроків «Батьківського тижня»

День перший – ПОНЕДІЛОК

класи Понеділок

13 травня   2019 року

1-а 1 урок – «Я досліджую світ»  – Рудь Віктор Петрович
1-б
1-в
2-а
2-б
2-в 1 урок– «Я досліджую світ»

Лучанінова Ірина Іванівна ( батьківський комітет)

3-а 1 урок – математика – Піскун Тетяна Анатоліївна
2 урок – Християнська етика – Горяченко Олег Володимирович, Горяченко Наталія іванівна
3-б  
3-в 2 урок «Я у світі» – Пліс Наталія Анатоліївна
3 урок – математика Падалка Ірина Євгенівна
4-а 2 урок – Природознавство – Кропива Галина Олександрівна
4-б
5-а 1 урок – математика – Скрипка Світлана Володимирівна
5-б
6-а 3 урок – Основи здоров’я  – Жорнова Лариса Володимирівна
6-б 7 урок – Основи здоров’я – Нікіфорова Наталія Михайлівна
6-в
7-а
7-б 2 урок – Основи здоров’я – Жорнова Лариса Миколаївна
8-а Виховна година – тренінг Киян Наталія Михайлівна
8-б
8-в
9-а
9-б 2 урок  – історія       Щепетна Віта Дмитрівна
10-а 3 урок – трудове навчання – Дубовик Тетяна Юріївна

 

3 урок – військова підготовка – Жигир Олексій Вікторович

10-б 2 урок – біологія – Гетьман Ярослава Борисівна
11

Розклад уроків «Батьківського тижня»

ДЕНЬ ДРУГИЙ – ВІВТОРОК

класи Вівторок  14 травня   2019 року
1-а 1 урок – «Я досліджую світ»  – Романова Наталія Володимирівна

 

2 урок – Математика – Шарова Ірина Євгенівна
1-б
1-в 2 урок – Фізичне виховання – Кучмар Олександр Валерійович
2-а
2-б 4 урок – трудове навчання – Янушкевич Лариса Анатоліївна
2-в
3-а 4 урок – Пізнаємо світ ( майстер клас приготування їжі) – Дробна Інна Володимирівна
3-б 4 урок – фізична культура – Малимон Олександр  Володимирович
3-в 3 урок – англійська мова – Безверха Ніна Володимирівна
4-а
4-б
5-а 2 урок –українська література – Нігуренко Наталія Миколаївна
5-б 1 урок – Зарубіжна література- Деньга Тетяна Аатоліївна
6-а
6-б
6-в
7-а 4 урок – геометрія – Тригуб Тетяна Володимирівна
7-б
8-а 5 урок – українська література – Супрун Катерина Сергіївна
8-б 1 урок  – економіка , банківська справа – Шушунова Ольга Володимирівна
8-в
9-а
9-б 3  урок – українська мова – Щепетна Віта Дмитрівна
10-а
10-б
11

Розклад уроків «Батьківського тижня»

ДЕНЬ ТРЕТІЙ – СЕРЕДА

класи Середа   – 15 травня  2019 року
1-а
1-б
1-в 1 урок – «Я пізнаю світ» – Рудь Марина Михайлівна
2-а
2-б
2-в
3-а 3 урок- Природознавство – Матяш Юлія Михайлівна
3-б 1 урок – природознавство – Озірська Людмила Анатоліївна
3-в 4 урок – Природознавство –  Худецька Оксана Степанівна
4-а 2 урок – Фізична культура – Давиденко Ігор Олександрович
3 урок – Основи здоровя –  Серафимович Олександр Миколайович
4-б
5-а 1 урок – зарубіжна література – Фурса-Білецька Катерина Михайлівна
5-б
6-а 1 урок – історія – Міщенко Сергій Валентинович
6-б
6-в
7-а 2 урок – Алгебра – Барвет Сергій Володимирович
7-б
8-а 1 урок – біологія – Супрун Євгеній Васильович
8-б
8-в
9-а 2 урок – Історія права  – Кабацкова Алла Миколаївна
9-б
10-а 2 урок – фізика   –  Пузєєв Олександр Олександрович
10-б
11

Розклад уроків «Батьківського тижня»

День четвертий – ЧЕТВЕР

 

класи Четвер

16 травня  2019 року

1-а
1-б 1 урок – «Я досліджую світ» – Дубова Тетяна
4 урок – Фізична культура – Теницький Олександр Вікторович
1-в
2-а 2 урок – українська мова  – Бобер Тетяна Борисівна
4 урок  – Образотворче мистецтво –  Дмитренко І.Д.
2-б
2-в 1 урок – Фізична культура – Тригуб Тетяна Володимирівна
3-а 2 урок – Іноземна мова – Федоряка Юрій Леонідович
3-б  
3-в 2 урок – музичне мистецтво      Пономаренко Валентина Миколаївна
4-а 1 урок – Фізична культура – Пождін Сергій Рустамович
4-б
5-а 1 урок – образотворче мистецтво – Різник Богдана Олексіївна
3 урок – українська мова  – Різник Богдана Олексіївна
5-б
6-а
6-б
6-в
7-а 4 урок – Фізична культура – Тригуб Тетяна Володимирівна
7-б
8-а 1 урок – російська мова – Горпинченко Тетяна Львівна
8-б 5 урок – ІсторіяГаврилюк Оксана Володимирівна
8-в
9-а
9-б  

 

10-а 3 урок – українська мова – Кикоть Ірина Миколаївна
10-б
11

Розклад уроків «Батьківського тижня»

ДЕНЬ ПЯТИЙ – ПЯТНИЦЯ

 

класи П’ятниця                          17 травня   2019 року
1-а
1-б
1-в 1-й урок «Як поводитись із незнайомими людьми» – Блізніков Віктор Сергійович
2-а 1 урок – Математика – Осадча  Юлія Андріївна
2-б
2-в 1 урок «Я досліджую світ» – Матвієнко Олександр Миколайович
2 урок – Фізичне виховання – Пождін Сергій Миколайович
3-а 1 урок  – Читання – Воскобойник Наталія Іванівна
3-б 3 урок –  урок самообслуговування -Мархоцька Наталія Григорівна
3-в 1 урок – фізична культура – Тітов Геннадій Юрійович
2 урок – Образотворче мистецтво – Полєжаєва Олена Геннадіївна
4-а 2 урок – Фізичне виховання –  Бригодан Олександр Миколайович
3 урок – Математика – Коваль Діна Юріївна
4-б
5-а 3 урок – математика – Осауленко Леся Анатоліївна
5-б 1 урок – Природознавство -Мєшкова Лариса Валеріївна
6-а
6-б
6-в
7-а
7-б
8-а 2 урок – Географія – Ігнатенко Сергій Анатолійович
8-б 1 урок – історія – Заруба Тетяна Валентинівна
2 урок – історія – Гаврилюк  Оксана Володимирівна
3 урок – українська мова – Озірська Любов Миколаївна
8-в
9-а
9-б 3 урок – алгебра Рибалка Сергій Іванович
10-а 4 урок – французька мова – Салова Світлана Володимирівна
10-б
11 2 урок – фінансова грамотність – Баранник Оксана Іванівна