Фестиваль веселої та корисної їжі

Здоров’я – це сила!

Здоров’я  – це клас!

Хай буде здоров’я

У вас і у нас.

        Бути здоровим – красиво, стильно, модно, класно. В цьому переконалися учні 1-а класу під час проведення тематичного тижня «Мода».

Щоб бути здоровими, треба повноцінно і правильно харчуватися. Їжа постачає організм дитини мікроелементами та вітамінами, які дають змогу рости і розвиватися. Але чомусь не всі діти люблять вживати корисну їжу.

Батьки першокласників знають: щоб дитина із задоволенням з’їла корисну страву, вона повинна бути не тільки смачною, а й мати естетичне і незвичайне оформлення. Тому вони підготували для дітей фестиваль веселої  та корисної їжі. Чого тут тільки не було! «Пальма», «овечка», «їжачок» із фруктів, «ялинка», «змійка» з овочів, цукати  з гарбуза, «кораблики» з яйця та твердого сиру, «квітка», «сніговик», «мишка» з картопляного пюре, «усміхнена» каша-вівсянка. Першокласники з великим задоволенням куштували страви і зрозуміли, що вони можуть бути не тільки корисними, а й гарними та веселими.

Щиро дякуємо нашим креативним мамам Веремієнко Ю.Л., Лимар Н.М., Майоровій Л.О., Шаровій І.Є. за презентацію екстраординарних корисних страв.