Успішні перемоги

«Я беру участь у #HealthySchools_UA

Тривалі репетиції, шліфування гармонії рухів і велике терпіння – так зазвичай торується шлях до гарних постановок танцювальних номерів. Кращою оцінкою зусиль вихованців та тренера Богдани Сліпощон хореографічної студії «Успіх» є перемоги і визнання майстерності на конкурсах та фестивалях різних рівнів. У чергове наші юні таланти повернулись до Золотоноші з перемогою.

7 квітня вихованці «Успіху» брали участь у фестивалі «Best of the best dance fest», який проходив у м. Київ, студійці показали аж 11 номерів!

У Києві, на конкурсі, колектив представляв свої танцювальні номери серед колективів з таких міст: Києва, Дніпра, Кропивницького, Чернігова та Ірпіня

Найменші східні красуні отримали 3-тє місце за чудовий дует, Маргарита Перехрест – 3-тє місце за танець «Joggi», «Вербовая дощечка» у виконанні молодшої групи (у складі Дробної Анни, Яковенко Насті та Перехрест Маргарити) – 2-ге місце. А найстарші вихованці студії – Марченко Дар’я, Распутна Анна, Казка Ліна, Бережецька Альона, Гавва Оксана, Андрєєва Вікторія та Сущенко Альона – 2-ге та 1-ше місця у номінації Street dance show, обійшовши колективи з Києва та Дніпра.

Бажаємо колективу творчих злетів, хороших учнів та ще більше золотих нагород!