Срібна медаль таки перетворилася на золоту!!!

Сьогодні адміністрація гімназія мала чудову нагоду вручити золоту медаль випускниці Анні Пліс, яка, скориставшись правом апеляції, довела своє цілком заслужене право на цю високу нагороду.

Пишаємося тобою, Аню, і захоплюємося стійкістю твого характеру. Інші діти, отримавши срібну медаль, напевне, погодилися б на менше. Однак це не про нашу Анну, яка  (як, до речі, і її педагоги та вірні друзі!) була стовідсотково впевнена, що творча робота з української мови на ЗНО заслуговувала значно вищого балу. Недаремно ж і директор гімназії, Любов Денисюк, вручаючи срібло на випускному,  безапеляційно запевнила аудиторію, що за кілька днів срібло перетвориться в золото. Це «пророцтво» збулося буквально ж наступного дня!

Сьогодні ж, отримавши офіційні документи про освіту найвищого гатунку, ми радіємо за Анну та вітаємо її, її батьків і себе  з торжеством справедливості. Бажаємо, щоб мрії  Ані збулися, адже знаємо, що з її вмінням наполегливо працювати на результат, а не на оцінку, кожен вуз України матиме за честь отримати таку студентку!