Проект «Хай оживає істина стара: людина починається з добра»

Ось проект, над яким працювали тривалий час учні 2 – В класу, дійшов до завершення. А все розпочалося з простої ідеї: діти власноруч зробили паперові книжечки, які назвали «Моя книжечка добрих справ». Мета започаткованого проекту була простою, але з морально-ціннісного погляду важливою для підростаючого покоління: прищепити добро, працелюбність, співчуття та милосердя, допомогу ближньому та турботу про слабшого.

Другокласники отримали завдання свої добрі справи фіксувати в своїх книжечках у вигляді малюнку чи короткого запису. Пізніше вони ділилися своїм власним досвідом допомоги з іншими під час коротеньких бесід на групі продовженого дня. Учні старалися, як могли! Творили добро не тільки вдома, а й у школі: і пташок підгодовували, не обходили стороною і інших братів наших менших, і один одному допомагали.

По завершенню проекту, щоб закріпити розуміння, з якою метою ми все це робили, переглянули відео «Притча про добро», де однією з думок було те, що ДОБРО робиться з відкритим серцем, любов’ю і безкорисно.

А ось вже й грудень і свято Св. Миколая! Дітки, які славно потрудилися і протягом року були чемними і слухняними, чекають на це свято з нетерпінням. Адже за свої старання вони отримають подарунки! Тож фінальною крапкою стало написання листа святому дідусеві Миколаю зі своїми потаємними бажаннями.

Вихователь ГПД 2 – В класу Курченко А.В.