ПОЛІТ ДО КОСМОСУ

12 квітня у світі відзначається День авіації та космонавтики. До цього свята активно долучилася і наша гімназійна родина. Була облаштована тематична фотозона, організована виставка дитячих малюнків, аплікацій, макетів космічних об’єктів. Також на виставці були представлені юними конструкторами їх творчі ідеї у виробах із лего – деталей.

Шульга Дмитро, учень 9 – Б класу, у ролі «космонавта» проводив для молодших школярів віртуальну екскурсію у космос. Перед юними гімназистами відкрилось чимало дивовижних таємниць та загадок Сонячної системи та Всесвіту.

Учням 9 – Б класу Куделя І. С. надала можливість « доторкнутися» до сузірь, планет та їх супутників.  Гімназисти спостерігали рух планет, зірок, вигляд туманностей, зоряних скупчень завдяки встановленій спеціальній комп’ютерній програмі Stellarium. Діти спостерігали  зоряне небо в реальному часі, що в телескоп в світлу частину доби зробити неможливо. Ця програма дає можливість «подорожувати в часі», тобто спостерігати вигляд космічних об’єктів в будь-який час.

Для учнів 5-А класу був проведений захід «Крок до зірок», де діти знайомилися з цікавими фактами про космос, взяли участь у вікторині, дізналися про українських космонавтів, конструкторів та їх вклад у розвиток авіації та космонавтики. По завершенню заходу п’ятикласники поласували тортиком у вигляді Сонячної системи.

Зі святом! Всім вдалих злетів, сонячних днів та зіркового настрою!