Поляки на гімназійній кухні народів світу.

«Я беру участь у #HealthySchools_UA

Сьогодні прохолодний та похмурий весняний день посвітлішав – потеплішав від яскравих посмішок та теплих обіймів, від колоритних фотосесій і  дружніх жвавих розмов. Адже у нашій гімназії – День польської кухні!!!!

Хімічне кольорове «переміщення» Марі Кюрі, мелодійна мазурка Огінського під акомпанемент чарівної скрипки, «зіркові» відкриття Коперніка,  ритмічна полька  та лірично-містична балада Міцкевича «Світязь» – все це було вміщено у полікультурне ранкове шоу. Проте родзинковою  дійства стали спілкування польською, пересипане жартами, колоритні компліменти, національне вбрання та обмін враженнями від наших гостей-побратимів  з польського Явора.

Впродовж  дня лунала польська музика,  а також лункий сміх молодших школярів, для яких були підготовлені найрізноманітніші активності – гра «Піша прогулянка Польщею», танцювальні перерви, майстер-класи «Польща у серцях» та «Великодні сувеніри»  .

Проте, неможливо по-справжньому дізнатися про країну, не спробувавши її на смак. Тож, найцікавішим елементом цього проекту була кухня, представлена безліччю кулінарними польськими шедеврами.

Тож, відвідайте нашу Польшу – різноманітну і яскраву! Смачної  Вам подорожі! І приємного перегляду відео  та світлин!