Нові функціональні можливості шкільного вестибюлю

Слово вестибюль означає «велике приміщення перед входом у внутрішні частини якого-небудь будинку».  Ідея перетворити це приміщення у поліфункціональне з’явилася давно, однак повного втілення набула вона з 2  вересня, відколи гімназія отримала святковий подарунок від Владислава Кулініча.

З появою величезного 65-дюймового  плазмового телевізора наш вестибюль – це і ресепшен –   своєрідна затишна  приймальня,  де збираються батьки, гості та відвідувачі закладу, і просторий хол, в якому можна проводити не лише розважальні, але й освітньо-виховні культурно-мистецькі проекти. І просто сучасне  фойє, яке не вписується у шаблонне уявлення про типове шкільне. Маємо ось такий собі новий простір, в якому затишно абсолютно усім.

На плейлисті смарттелевізора  завантажені історія гімназії, інформація про Семена Дмитровича Скляренка, чиє ім’я носить наш навчальний заклад. А ще – інформація про методичні підрозділи та педагогів, їхні світлини, кредо, досягнення… Надто корисною ця інформація стане для тих батьків, котрі, вперше переступивши шкільний поріг, отримають повну інформацію про людей, в чиї руки доручають своїх дітей.

Усі анонси шкільних подій, вітання іменинників, презентація вдалих шкільних заходів та звіти про найвдаліші проекти -усе це можна буде переглянути не лише в режимі on-line, але й наступних переглядах. Окрім того, саме шкільний вестибюлю стане місцем зустрічі учасників будь-яких семінарів на базі школи, адже саме тут, у затишному місці, віддаленому від шкільних аудиторій, гості зможуть ознайомитися не лише з планом проведення, але й вирішити ряд організаційних питань, не порушуючи режим роботи школи.

Відтак, ми вже вкотре дякуємо Владиславу Віталійовичу Кулінічу за втілену мрію і  переконуємося, що політична сила ВО “Черкащани” не обіцяє, а реально творить нову Черкащину і підтримує нові починання не на словах та обіцянках, а конкретними діями!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *