Новий проект в дії!!!

«Я беру участь у #HealthySchools_UA

Гімназійна спільнота не вміє зупинятися, відтак запущено новий практико орієнтований проект «Меблі для школи –власними руками», покликаний створити  сприятливе, зручне, комфортне, здорове середовище для дітей. Таке, в якому вони почуватимуться зручно, довільно, розкуто, а значить – щасливо і здорово!!!

Школа –  мікромодель суспільства, і якщо мріяти про Україну майбутнього, то саме у навчальному закладі варто закладати основи тісної творчої співпраці представників різних поколінь та організацій. Саме школа мусить стати експериментальним майданчиком для формування української еліти – високоінтелектуальної, національно самосвідомої, творчої, духовно багатої, а відтак – нерозривно пов’язаної з народом та кращими його традиціями.  Як за змістом та формою, так і за методами співпраці школа мусить бути авангардною організацією для подолання згубних стереотипів та виховання  людей, здатних до самореалізації і постійного самовдосконалення задля майбутнього України.

Партнерський проект «МЕБЛІ ДЛЯ ШКОЛИ-ВЛАСНИМИ РУКАМИ»  – результат творчої співпраці  ВО «Черкащани», учительського загалу,  лідерів учнівського самоврядування, громадських організацій   та батьківської громади гімназії.

Мета проекту:  об’єднання  творчого потенціалу ВО «Черкащани»,  шкільної громади, батьківського комітету для реалізації творчого проекту з умеблювання шкільних рекреацій у сучасному стилі для створення  здорового середовища для дітей.

Проект запущено, багато завдань уже виконано, але попереду – ще більше. На сьогодні маємо проміжні результати, якими радо поділимося за вами.