Нова формула партнерства – «Батьківський тиждень»

Загальновідомо: найкращі партнери вчителів – це батьки. Батьківська громада гімназії неодноразово доводила, що спільно навчати та виховувати дітлахів і легше, і цікавіше, і надійніше. Наша співпраця увінчалася успіхами численних проектів, які були реалізовані тільки завдяки творчій співпраці, обміну ідеями, організаційній та фінансовій підтримці.  Ми разом співаємо,  танцюємо,  саджаємо клумби, проводимо ярмарки, облаштовуємо освітній простір, ремонтуємо класні кімнати, проводимо акції та фестивалі, виходимо в походи та  виїжджаємо на екскурсії, саджаємо ліс….

Та найцікавіше – попереду. На вас, дорогі наші батьки, чекає «Батьківський тиждень» у травні (з 13 по 17 травня), впродовж якого найсміливіші, найкреативніші, найфаховіші з вас мають змогу дати уроки для учнів замість учителів.  Це можуть бути уроки історії, бізнесу, фінансової грамотності, банківської справи, екології, літератури, мови, фізкультури, обслуговуюючої праці, психології, політології, релігієзнавства, медицини, охорони праці, правознавства, християнської етики  чи будь-якого іншого предмету….

Запрошуємо вас зареєструватися  для участі в  тижні у класних керівників та узгодити  теми уроків з учителями- предметниками. Мета проекту – залучивши батьків-фахівців у різних галузях життя, зорієнтувати учнів на здобуття знань не заради оцінок, а для реального життя. Практико-орієнтоване компетентнісне навчання  залежить і від вас, шановні батьки.

Ми з вами учора успішно ламали стереотипи, зможемо це зробити і завтра!!! Чекаємо на вас!!!