НАШІ ДОСЯГНЕННЯ НА РОБОФЕСТІ

10 квітня 2019 р. в  Черкаському державному технологічному університі на факультеті електронних технологій і робототехніки серед учнівської молоді регіону, дитячих центрів та шкіл юнацької творчості, представників технічних гуртків та Малої академії наук, студентів вищих навчальних закладів та інших зацікавлених осіб був організований обласний фестиваль робототехніки «Робофест ЧДТУ – 2019».

Нашу гімназію у номінації  «Перегони мобільних роботів на основі LEGO та Arduino» представляла учениця 7-Б класу Казка Марина. Серед 38 учасників вона здобула третє місце у змаганнях на швидкість проходження спеціальної траси складної конфігурації довжиною 3,364 метри. Вітаємо її з цією перемогою! А Бортек Єгор, Вовк Богдана та Галич Владислав зі своїм керівником Куделею Інною Степанівною підтримували Маринку під час змагань та знайомилися з сучасними інноваціями в робототехніці, винахідницькою майстерністю конкурсантів в інших номінаціях.

Подібні заходи сприяють активізації творчого життя молоді та зміцненню дружніх зв’язків, креативності та командної співпраці між вихованцями різних навчальних закладів області, виявляють та підтримують молодих талантів, надають їм можливість реалізувати свій творчий потенціал.