Навчаємося зберігати здоров’я

«Я беру участь у #HealthySchools_UA»

Здорову дитину зможе повноцінно виховати тільки здоровий учитель. Саме емоційому здоров’ю педагогів був присвячений тренінг з теми «Джерела емоційного здоров’я», проведений на базі гімназії Оленою Волошенко – доцентом кафедри педагогіки  та освітнього менеджменту, кандидатом  педагогічних наук.

Тема тренінгу – надактуальна, враховуючи релії сучасного життя: Україна живе у стані війни,  освіта переживає трансформаційні перетворення на шляху до створення НУШ, гімназія як інноваційний заклад Черкащини живе у режимі невпинних трансформацій, заполітизованість суспільного життя, безперечно, негативно впливає на педагогів…. Не дивно, що значна кількість членів педагогічного колективу  виявили бажання брати участь у тренігу, про що  ні на мить не пошкодували, адже з перших хвилин пані Олена зуміла захопити, залучити, здивувати, активізувати, розкомплексувати, зацікавити…

Тренінг тривав упродовж дня, але час промайнув як одна мить, за що ми щиро вдячні Олені Волошенко. Вона зуміла нас зупинити на бігу і замислитися над вічними, справді важливими, речами.  Відтепер можемо іти до дітей….