Морква-овоч чи фрукт?

«Я беру участь у #HealthySchools_UA

У світі багато свят, присвячених їжі, і, чесно кажучи, святкування деяких з них не дуже корисно для здоров’я. Втім, цього точно не можна сказати про Всесвітній день моркви, який ми відзначили вчора. Похрумтіти цим життєрадісно помаранчевим овочем дуже корисно для зору, печінки, шкіри, волосся, настрою, взагалі всього.

До речі, а ви знали, що морква не завжди була такою помаранчевою? Родом із Середньої Азії, вона спочатку була пурпуровою зовні та жовтою всередині. Її почали культивувати в 7 столітті, і протягом 1000 років вона зустрічалася в широкому спектрі кольорів – червоного, білого, чорного, жовтого, і навіть фіолетового, але тільки не помаранчевого кольору. Перші помаранчеві сорти моркви були вирощені в Голландії в XVI столітті. Деякі джерела стверджують, що патріотично налаштовані голландці вивели моркву такого кольору на честь голландської Оранської королівської династії .Втім, достовірних свідчень цьому немає. А ось що точно не викликає сумніву, так це те, що з тих пір морква змінила не тільки колір, але і смак. Вона стала набагато солодшою і соковитішою. На сьогоднішній день це один з найсолодших овочів на Землі (солодше тільки буряк). Крім того, морква – абсолютний чемпіон серед овочів за вмістом вітаміну А. 100 г моркви забезпечить вам 104% рекомендованої добової дози цього вітаміну! В ній також чимало кальцію: в 9 середніх плодах його міститься стільки ж, скільки в склянці молока, що робить моркву незамінним інгрідієнтом у веганських рецептах.

Про все це учні 3-В, 4-А класів дізналися під час підготовки Всесвітнього дня моркви. День розпочався ранковою зустріччю,яка пройшла весело і смачно! А на урок з основ здоров’я були  запрошені  і учні 6-Б класу разом з вчителем біології Кононець І.А. Всі присутні отримали море користі, дізналися про смачні рецепти з моркви, скуштували морквяні смаколики, знайшли відповідь на питання: «Морква-це овоч чи фрукт?»

Підготовка до дня  моркви  показала, що свято може бути гарною нагодою дізнатися щось нове, задуматися над тим, як зробити навчання цікавішим.

Стець О.В., Березанчук І.М.