Ми – за безпечний інтернет

Нам без нього світ сучасний

                  Складно  уявити,

                  Але будьте обережні

                  З Інтернетом, діти!

 

Інтернет надає дітям та молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів й творчості. Можливість підключитися до мережі не тільки через комп’ютер, але й за допомогою мобільних телефонів сприяє цій тенденції. Оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної.  У зв’язку із цим, виникає необхідність організації безпеки дітей. А хто їм може в цьому допомогти?

Для підвищення знань про використання безпечного Інтернету  для учнів 3-Б класу  було проведено безліч цікавих активностей.

Після перегляду відео, презентації, діти обговорювали правила  спілкування в Інтернеті, адже завжди треба бути дуже уважним! Створенням буклетів, малюнків, прагнули розкрити безпеку поведінки під час роботи на комп’ютері.  Під час проведення вікторини, закріпили отриманні знання.

Всі діти були активними учасниками  заняття і в подарунок отримали цікаві закладини – «Безпека в Інтернеті  для дітей», з певними віршованими  правилами та застереженнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *