МАН – 2020

Для нашого інноваційно налаштованого навчального закладу, який  динамічно розвивається,  в  якому працюють кваліфіковані педагоги і вчаться талановиті діти, спільною справою стала наукова діяльність. Зміна парадигм освіти, її націленість на особистісне  орієнтування та практичне спрямування  в освітньому процесі з механізмами розвитку і саморозвитку особистості учнів постає актуальне питання  залучення учнів до наукової діяльності. Це природно, тому що оволодіння основами наук, пробудження в шкільної молоді пізнавального пошукового інтересу в тій чи іншій галузі знань – одна з найважливіших завдань освіти.

Наша гімназії – особлива, бо тут особлива атмосфера спілкування, демократичних стосунків та взаєморозуміння між учнями та вчителями, атмосфера захоплень, інтересів і пошуку нових знань, ідей, проектів, що дає учням віру і силу у свій розум, віру у майбутнє, право вільно висловлювати свою позицію, а ще – генерувати власні ідеї. А якщо ці ідеї креативні, мають наукову новизну, тоді юні ерудити звертаються до вчителів за науковим супроводом та допомогою. Місія педагога на цьому етапі – підримати ідею, розвинути здібності та можливості кожного, хто прагне до самореалізації та самоствердження, що врешті-решт призведе до успіху, лідерства, розвитку креативного потенціалу.

Цьогоріч талановита гімназійна молодь в тандемі з наставниками представили на розгляд обласного компетентного журі 6 наукових проектів у різних сферах, секціях та відділеннях. Це було блискуче, успішно, талановито, з новим науковим баченням:

  • бездоганне лідерство та перші призові місця вибороли учні гімназії – Максим Пузєєв (11-А клас), секція “Експериментальна фізика” та Добровольська Єкатєріна (10), секція “Англійська мова”;
  • троє гімназистів посіли другі призові місця – Дмитро Бабко (10), секція “Зарубіжна література”, Распутна Анна (10), секція “Історія України”, Шупан Ростислав (9-В), секція “ІсторіяУкраїни”;
  • одна гімназистка посіла третє призове місце: Гриценко Ілона (10), секція “Експериментальна фізика”;

Вітаємо наших переможців та педагогів гімназії, які супроводжували та надавали наукові консультації своїм вихованцям. З перемогою, наші ерудити, нових звершень та перемог!