Кухня народів світу: єгипетська подивувала!!!

«Я беру участь у #HealthySchools_UA»

День єгипетської кухні, незважаючи на сніг та мінусову температуру, видався у гімназії насправді спекотним.  Культурологічна програма з самого ранку знайомила гімназистів з традиціями та культурою цієї дивовижної країни, особливостями її побуту та традицій, піснями, танцями, мудрістю єгиптян.

Впродовж цілого дня лунала музика «для душі», пронизана східними мотивами,  а також лункий сміх молодших школярів, для яких були підготовлені найрізноманітніші активності – знайомство з папірусом, виготовлення пірамід, розігрування конкурсів,  та багато-багато іншого. Не обійшлося без традиційної фотозони, яка видалася напрочуд реалістичною. Крім того, будь-хто міг залишити фото з Клеопатрою, Нефертіті, мумією фараона та його воїнами…

Автор проекту, Вікторія Котко, майстерно вплела у культурну частину цікаві відомості з історії, економіки, географії та інших наук, чим реалізувала інтегративний підхід до засвоєння нової інформації. Діти незчулися, як вивчили для себе дуже багато нового про країну, в якій, можливо, частенько відпочивали з рідними чи куди планують вирушити в майбутньому.

Але найцікавішим елементом цього проекту є, звісно, кухня: понад 14 нових страв запропонували нам наші кухарі. У переліку були і солоні страви, і солодощі, об’єднані на учнівських столах за єдиним принципом – «ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ –ПОНАД УСЕ!!!»

Ми вдячні пані Вікторії, а також усім, хто долучився до реалізації цього проекту, – Тетяні Ширай, Богдані Лапченко, класним керівникам, обслуговуючому персоналу, а найбільше – нашим талановитим гімназистам!!!