Краса з вторинної сировини

Цікаво і захоплююче пройшов для першокласників 1 – Б класу тиждень «МОДА».  Протягом тижня учні дізналися що означає бути модним, як виявляти свою неповторність, хто створює модний одяг. кожна людина має право на вираження власної неповторності, не можна оцінювати людей тільки за зовнішністю…

Важливим  моментом  тижня було проведення свята «Краса з вторинної сировини». Головна  мета свята –  формування екологічної свідомості та популяризація  еко – стилю життя, акцентувалася увага на роздільному сортуванні сміття, дбайливому ставленні до довкілля, розумному використанні природних ресурсів.

На заключному етапі свята пройшов конкурс Еко модних дитячих костюмів. Еко мода – мода, в якій використовуються матеріали вторинних ресурсів. Першокласники провели незабутній показ мод, де учасники представили глядачам одяг з відходів, який самі й змайстрували, а саме з поліетилену, сміттєвих пакетів, паперу, фольги, пластикових стаканчиків та інших підручних матеріалів.

Такі заходи змушують замислитися над проблемою використання вторинних відходів у побуті, вчать із розумінням ставитись до екологічних проблем нашої планети.