З Всесвітнім днем дитини!

20 листопада учні 5-А класу відзначили  Всесвітній День Дитини. Діти познайомилися  із Декларацією прав дитини, Конвенцією про права дитини — міжнародним документом із захисту прав дітей, який  ратифікували 193 країни.

Було зазначено, що кожна дитина має право на освіту, право на здоров’я і належну медичну допомогу, право на ім’я та громадянство. Кожна дитина має право зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства. Гімназисти  активно висловлювали думки, спрямовані на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі, про братерство, взаєморозуміння.

Класний керівник 5-А класу Куделя Інна Степанівна провела майстер-клас по виготовленню голуба за технікою оригамі. Було весело й гамірно. По завершенню заходу, в письмовому вигляді, п’ятикласники висловили свої побажання дітям всього світу. Щирі побажання дітей, були подумки символічно запущені власноруч створеними голубами.

Тож бажаємо кожен день зустрічати з посмішкою і гарним настроєм, бажаємо, щоб кожна мить дитинства була наповнена щастям, радістю і чудесами!