Золотоніська гімназія – інноваційна школа Черкащини- відзвітувалася успішно!

У ролі сучасного гімназиста інноваційної школи спробували себе гості, які завітали на громадське звітування, передбачене обласною цільовою програмою «Інноваційні  школи Черкащини». 30 листопада наш навчальний заклад відвідало понад 50 гостей з міста  та області, батьки, старшокласники, представники ЗМІ. Було дуже приємно бачити на звіті депутата обласної ради, генерального директора ТДВ «Золотоніський маслоробний комбінат» Владислава Кулініча та його заступника – Володимира Касьяна, президента  компанії  Econia Ukraine Ірину Варагаш, секретаря міської ради Наталію Сьомак, заступника міського голови Світлану Суддю, начальника відділу освіти Ольгу Строкань, завідуючу методкабінетом Наталію Строкань, методиста відділу перспективного педагогічного досвіду КНЗ ЧОІПОПП Наталію Воскобойнік, директорів Черкаських шкіл – гімназії №9 імені Луценка Ірину Топчій, №28 та 19 Тетяну Середу та Юрія Лункіна, директорів шкіл Золотоноші – Віктора Горошечка та Олександра Пузєєва, заступників директорі шкіл з Черкас, Пальміри, Чорнобаю, а також наших  колег. Нашу місцеву газету «Златокрай» представила журналіст Алла Капля, раду ветеранів Золотоноші Раїса Мотрич, а організацію, яка забезпечує дитяче харчування  – голова міського споживчого товариства Жанна Старухіна.

Згідно з поетапною програмою звітування,  на першому етапі гостей запросили на екскурсію, щоб вони мали змогу на власні осі побачити освітнє середовище, познайомитися з сучасними школярами (а надто, молодшими з них – учасниками пілотного проекту НУШ), відчути себе у ролі учнів на різноманітних майстер-класах  та  навчальних квестах у STEM – лабораторіях, LEGO- лабораторії, кабінетах молодшої школи, іноземних мов,  мультимедійному тирі,  навчальних майстернях та етномайстерні,  лінгафонній лабораторії, кабінетах географії, інформатики  та фінансової грамотності.

Міні-презентація директора продемонструвала переваги участі в цій унікальній цільовій програмі.. Любов Денисюк подякувала усім, хто був дотичним до трансформаційних перетворень стандартного навчального закладу в інноваційний, –  колегам, батьками, владі, освітянському керівництву усіх ланок, депутатам міської та обласної рад, які ухвалювали необхідні рішення, чим підтримали освітню галузь Черкащини як ніколи раніше.

Завершилося звітування неформальним спілкуванням у шкільній їдальні за горнятком кави, чаю каркаде чи молочного напою за традиційним рецептом єгиптян: за збігом обставин, 30 листопада співпало з останньою п’ятницею місяця, яка традиційно в гімназії спланована під проект «Кухня народів світу».

Сподіваємося, що звітування не залишило байдужим кожного, хто розділив з нами радість успіху від перетворень, адже це – наша спільна співпраця, взаємопідбадьорення, підтримка та творчіть.

На думку директора гімназії Любові Денисюк, саме школи –учасниці цього унікального для України проекту, стануть локомотивом для інших навчальних закладів Черкащини, адже їм буде чим поділитися з колегами  з власного досвіду злетів і падінь, а також найсміливіших мрій, які таки збуваються!!!