До уваги батьків!!!

Інформуємо про умови зарахування учнів до гімназії ім.С.Д.Скляренка.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про повну загальну середню освіту» рівний доступ до здобуття повної загальної середньої освіти забезпечується, зокрема, шляхом визначення правил зарахування до закладів освіти, при цьому зарахування до початкової школи та гімназії здійснюється без проведення конкурсу, крім випадків, визначених законодавством. Відповідні правила зарахування та випадки проведення конкурсів визначено Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за № 564/32016 (далі – Порядок зарахування).

Наголошуємо, що під час зарахування дітей для здобуття початкової освіти до закладу освіти забороняється проведення конкурсів (будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь, навичок чи інших компетентностей дитини), крім закладів спеціалізованої освіти і приватних закладів освіти.

Згідно з Порядком зарахування дату початку прийому документів для зарахування визначають органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади, але строк прийому заяв не може бути меншим одного місяця. Фактично мінімально можливий термін подання необхідних документів має бути встановлено з 30 квітня по 31 травня, крім випадків зарахування до 10 – 11 класів, до яких мінімально можливий термін подання необхідних документів має бути встановлено з 15 травня по 15 червня. Водночас у зв’язку з можливим подовженням тривалості освітнього процесу зазначені вище терміни може бути змінено.

Відповідно до підпункту 3 пункту 2 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України від 17 березня 2020 року № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (СОVID)-19)» (далі – Закон) з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг. Тому у разі продовження режиму надзвичайної ситуації, перебіг місячного строку для прийому заяв та інші відповідні строки, зокрема строки оголошення конкурсного відбору, видачі  наказу про зарахування тощо, визначені Порядком, будуть подовжені з урахуванням часу, що минув до завершення карантину.

З метою дотримання протиепідеміологічних вимог рекомендуємо засновникам та керівникам закладів загальної середньої освіти організувати прийом документів, необхідних для зарахування, після припинення карантину.

Додатково інформуємо, що згідно з підпунктом 2 пункту 2 розділу II «Прикінцеві положення» Закону на період встановлення карантину власником установи, організації або уповноваженим органом може змінюватися режим роботи, зокрема щодо прийому та обслуговування фізичних та юридичних осіб. Таким чином, засновники закладів загальної середньої освіти у період карантину можуть гнучко організовувати режим прийому документів та їх копій, зокрема дозволити їх подавати електронною поштою у сканованій формі без електронного цифрового підпису. Інформація про такі зміни має бути доведена до відома населення з використанням вебсайтів та інших комунікаційних засобів.

Звертаємо увагу на те, що згідно з пунктом 8 розділу IV Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 25 червня 2018 року № 676, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 11 вересня 2018 року за № 1028/32480, вхідні документи, надіслані у такий спосіб, реєструються окремо від інших документів із зазначенням електронної адреси відправника та адресата.

Інформацію про прийняті рішення щодо строків прийому документів та способів їх подання необхідно оприлюднювати впродовж двох робочих днів з дня їх прийняття на вебсайтах

Підсумовуючи інформацію  листа МОН від 31.03.20 №1/9-182, наголошуємо, що  подання документів  для зарахування учнів до 1-х класів до запровадження карантинних заходів відбулося (згідно заяв батьків),  Усі, хто бажає подати документи у період карантину мають змогу це зробити, надіславши заяву на електронну адресу приймальні гімназії та подати сканкопії свідоцтв про народження zologym-secretar@ukr.net.

 

Зарахування учнів до 1-х класів наказом по школі відбудеться 31.05.2020, до 10-11класів з 15 травня по 15 червня.

Водночас у зв’язку з можливим подовженням тривалості освітнього процесу зазначені вище терміни може бути змінено.

Анонс))) Новини для батьків майбутніх першокласників 2020

 

 

01

Із затишної сімейної оселі до школи вперше йде маленька людина. Комфортні умови, цікаві уроки, захоплюючі подорожі в казковий світ, робота з дитячою книгою, розповіді про рослинний та тваринний світ рідного краю, уроки ввічливості, гра на іноземній мові, калейдоскоп загадок, цікава арифметика, вміння працювати на комп’ютері – ось ті уроки, на яких ваші малюки поринуть в шкільне життя нашої гімназії.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

А допоможуть майбутнім школярикам пізнати світ невідомого й цікавого наші досвідчені вчителі початкових класів Олена САВЧЕНКО та Тетяна БОГМА. Кожна з класоводів має свою неповторну методику роботи з школярами-шестилітками.

03

Відповідальність, уміння прислухатися до кожної дитини, материнський підхід, високий рівень фахової майстерності – далеко не всі риси, які мають ці вчителі.

А в цьому році саме вашим діткам вони будуть передавати свої знання, вміння.

04

До послуг ваших дітей: Англійський клуб, ресурсний центр, два комп’ютерні класи (один – адаптований для викладання курсу “Сходинки до інформатики”), просторий спортивний зал, хореографічний клас, оновлена їдальня, музейні та етно-зони.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Англійський клуб – це добра нагода спілкуватись, граючись. Вчителі іноземної мови, створюють для молодших школярів такі умови для навчання, за яких вони б могли повністю розкрити свій прихований потенціал та природні здібності. Клуб забезпечений чудовими кольоровими підручниками, робочі зошити – просто казка! Якщо додати до вчительських зусиль ще й підтримку та зацікавленість батьків, то результат виходить просто вражаючий! 

07

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

08

Ресурсний центр – бібліотека ексклюзивної літератури, де діти мають змогу отримати додаткову інформацію з багатьох предметів. В ресурсному центрі учні знайомляться з новинками літератури, книгами, енциклопедіями. Це нова форма самостійної роботи школярів.

ТУТ МОЖНА ПРОЯВИТИ СВІЙ ТАЛАНТ 

ТУТ УЧНЯМ ВІДДАЄТЬСЯ ВСЕ НАЙКРАЩЕ 

ТУТ ДІТИ ДОСЯГАЮТЬ НОВОЇ ВИСОТИ

10

Необхідний перелік документів:

1. Заява від батьків;

2. Медична довідка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *