Запрошуємо до першого класу

01

Із затишної сімейної оселі до школи вперше йде маленька людина. Комфортні умови, цікаві уроки, захоплюючі подорожі в казковий світ, робота з дитячою книгою, розповіді про рослинний та тваринний світ рідного краю, уроки ввічливості, гра на іноземній мові, калейдоскоп загадок, цікава арифметика, вміння працювати на комп’ютері – ось ті уроки, на яких ваші малюки поринуть в шкільне життя нашої гімназії.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

А допоможуть майбутнім школярикам пізнати світ невідомого й цікавого наші досвідчені вчителі початкових класів Олена САВЧЕНКО та Тетяна БОГМА. Кожна з класоводів має свою неповторну методику роботи з школярами-шестилітками.

03

Відповідальність, уміння прислухатися до кожної дитини, материнський підхід, високий рівень фахової майстерності – далеко не всі риси, які мають ці вчителі.

А в цьому році саме вашим діткам вони будуть передавати свої знання, вміння.

04

До послуг ваших дітей: Англійський клуб, ресурсний центр, два комп’ютерні класи (один – адаптований для викладання курсу “Сходинки до інформатики”), просторий спортивний зал, хореографічний клас, оновлена їдальня, музейні та етно-зони.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Англійський клуб – це добра нагода спілкуватись, граючись. Вчителі іноземної мови, створюють для молодших школярів такі умови для навчання, за яких вони б могли повністю розкрити свій прихований потенціал та природні здібності. Клуб забезпечений чудовими кольоровими підручниками, робочі зошити – просто казка! Якщо додати до вчительських зусиль ще й підтримку та зацікавленість батьків, то результат виходить просто вражаючий! 

07

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

08

Ресурсний центр – бібліотека ексклюзивної літератури, де діти мають змогу отримати додаткову інформацію з багатьох предметів. В ресурсному центрі учні знайомляться з новинками літератури, книгами, енциклопедіями. Це нова форма самостійної роботи школярів.

ТУТ МОЖНА ПРОЯВИТИ СВІЙ ТАЛАНТ 

ТУТ УЧНЯМ ВІДДАЄТЬСЯ ВСЕ НАЙКРАЩЕ 

ТУТ ДІТИ ДОСЯГАЮТЬ НОВОЇ ВИСОТИ

10

Необхідний перелік документів:

1. Заява від батьків;

2. Медична довідка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *