Життєві компетентності на уроках інформатики

6 лютого відбувся міський семінар вчителів інформатики міста на базі нашої школи. Тема, над якою попрацювали вчителі разом зі своїми колегами, надзвичайно актуальна і важлива – «Формування життєвих компетентностей на уроках інформатики».

Жодна із сфер нашого життя наразі не обходиться без базових знань, отриманих на уроках, – створення резюме, рекламного проспекту, ведення ділової документації, створення дизайну, реклама підприємства, представлення себе чи свого проекту, створення фільмів, розрахунки заробітної плати тощо. Тому Анна Гаврюшенко на своєму уроці залучила учнів до побудови елементів вишивки у графічному редакторі, діти використовували QR-коди, проектували моделі геометричних фігур, одну з яких надрукували на 3-D принтері.

На майстер-класі, який провела Інна Науменко, уже самі вчителі вчилися створювати книги, але не прості – електронні. За допомогою сервісу Ourboox усі стали дизайнерами та редакторами. А ще колеги із задоволенням ділилися своїм досвідом роботи, один в одного вчилися новинкам в ІТ-сфері.

Завершальним етапом нашого семінару стало невеличке дійство у виконанні учнів 7-А класу. Юні актори, під керівництвом Тетяни Мірошніченко, показали життєву необхідність використання мережі Інтернет та загрози, які виникають при цьому.

Ми дякуємо колегам за гарну співпрацю.